Pristatymas nemokamai nuo 50 ltNemokamas pristatymas!
Informacija telefonu Telefonas +370 674 39775
Kontaktai

8 674 39775 

info@dovanusalis.lt


Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti ir mūsų biure!

Biuro adresas: Savanorių pr. 22-212, Vilnius

Darbo laikas:  I-V: 9-18 val.

Add me to Skype

Krepšelis
Jūsų prekių krepšelis yra tuščias!

Dovana mamai

Mama – tai pats brangiausias ir artimiausias žmogus mūsų gyvenime. Artėjant šio žmogaus šventei mums tenka netrumpai pasukti galveles, ką gi čia padovanojus. Nes bent jau per dovanas turime išreikšti visą savo meilę ir atsidavimą, kurio nesugebėjome išreikšti anksčiau. Dovana mamai turi būti pati nuošidžiausia, svarbiausia, ilgai ruošta bei iteikta su didžiule meile ir atsidavimu.

Dovana išrinkti mamai sunku, tačiau viskas yra įmanoma, štai pačios geriausios dovanos mūsų mamos:

Skaitmeninis nuotraukų pakabukas - tai puiki galimybė mamai su savimi turėti net virš 130 įvairiausių nuotraukų. Juk mamai yra pačių mieliausių nuotraukų, kurias ji nori visada turėti su savimi.

Meilės - likimo perlas - tai puikus būdas parodyti savo artimam žmogui, kaip jūs jį mylite. Yra manoma, kad perlo spalva atskleidžia Jūsų likimą.

Šiltas pledas su rankovėmis - šis pledas idealiai tinka įvairioms situacijoms, pavyzdžiui, filmų žiūrėjimui, stovyklaujant, ilgoms kelionėms ir visur kitur su šiuo pledu Jums bus tikrai patogu ir šilta. 

Pagalvėlė širdutė su rankutėmis - Širdelės formos pagalvėlė su rankutėmis yra šilta ir nuoširdi dovana, kuri turi ne tik simbolinę vertę, bet ir praktinę, kadangi pagaminta iš švelnios ir minkštos medžiagos, ant kurios bus malonu miegoti ar ilsėtis.

 


© Dovanusalis.lt 2013