Ypatingo visureigio vairavimas bekelėje „off-road“ su draugais

 • Gamintojas: Dovanusala
 • Prekės kodas: aum011
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • € 260.00
 • € 247.00

+
Arba užsisakykite telefonu +370 674 39775

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

„Lietuviškas safaris“ instruktoriai bene labiausiai patyrę mūsų šalyje, pirmajį visureigių klubą įkūrė dar 1997 metais ir su Jumis sukaupta patirtimi. Ši pramoga skirta kiekvienam, pasiilgusiam aštrių pojūčių ir ekstremalių vairavimo patirčių, bei norinčių daugiau sužinoti apie visureigius. O jei sugalvojote įsigyti visureigį, pamokos metu sužinosite tai, ko jums nepaskys nei vienas visureigų pardavėjas.


Išvažiavę iš miesto stojame tradicinio offroader'ių ritualo pertraukėlei, jos metu palankiai nuteikiame piktasias dvasias gyvenančias maršruto teritorijoje, susipažįstame su navigacijos ir visureigio vairavimo bekelėje pagrindais. Sėdę prie galingo, tris tonas sveriančio visureigio vairo, pasikeisdami su kitais dalyviais važiuojame intenstyviu maršrutu, kuris leis pajusti visas automobilio galimybes! Šalia sėdintis patyręs instruktorius išsklaidys nepasitikėjimą savo jėgomis ir suteiks visą reikalingą informaciją. Kelionės metu dalyvaus daugiausiai bekelės titulų turintis šalyje vairuotojas, pirmojo bekelės klubo įkurėjas, daugialio varžybų nugalėtojas

Kaip tikrose bekelės varžybose šturmanaujant ekipažo dalyviams reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškodami kontrolinių punktų suprasime, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta... Ekipažas sutiktas kliūtis turės įveikti be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas spręsime patys! Po tokios kelionės pasisemsite ekstremalių įspūdžių, adrenalino, o bet kokiame vakarėlyje, pakrypus kalbai apie ekstremalias keliones, sublizgėsite savo žiniomis apie bekelės sportą, keliones ir koks visureigis geriausias. Nerizikuokite šeimos gerove - prieš perkant savo visureigį - išbandykite mūsiškį.


Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • tradicinis ritualas 1-4 asmenims;
 • trumpas navigavimosi pagal kelio knygą ir GPS kursas;
 • trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
 • 4 vietos už visureigio vairo ~ 4 valandų kelionėje (vairuojama pasikeičiant su kitais dalyviais);
 • nuolaidų kortelė būsimoms kelionėms;
 • sertifikatai, patvirtinantis įgytas žinias;


Svarbu:

Pasiūlymas galioja visomis savaitės dienomis. Važiavimai vyksta 10:00 ir 14:00 val. Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Važiuos tik Jūsų draugų kompanija. Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono ir tokią, kurios negaila sutepti. Rekomenduojame pasiimti fotoaparatą, gražūs gamtos vaizdai - puikus fonas nuotraukoms. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos, maitinimas aptariama individualiai ir iš anksto. Užsiregistravus ir neatvykus kuponas laikomas panaudotu.

Apie pramogą
Apranga Patogi, nevaržanti judesių
Dalyvių skaičius 1,2,3,4,5,6
Galiojimo trukmė Dovana galioja 12 mėn.
Miestas Vilnius
Oras Visus metus
Registracija http://bit.ly/lietuviskassafaris
Sezonas Visus metus
Svarbi informacija
Trukmė Apie 4 val.
Vieta Lietuviškas safaris, pradžia iš aikštelės Olandų ir Krivių g. sankryžoje, Vilnius
Galiojimas Dovana galioja 12 mėn.
Pasiūlimas galioja 1

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras