Darius

Ką padovanoti tėčiui?
    Pirmąjį birželio savaitgalį visą dėmesį skiriame savo mylimiems Tėčiams, Seneliams ir Krikštatėviams. Tai puiki proga pradžiuginti bei parodyti meilę. Dėl Dovanų Šalies didelio asortimento, dovanos rinkimas virs tikra pramoga. ..
Ką padovanoti mamai?
 Mama - brangiausias žmogus, žmogus dovanojantis gyvybę, saugantis vaikystę, lydintis gyvenimo keliu. Pirmąjį gegužės sekmadienį pasakykime MAMAI ačiū už meilę, begalinį rūpestį ir nuoširdžiausią šypseną pasaulyje. Pavasaris padovanos šiltų s..
Dovanos Valentino dienai
Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus neseniai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonė..
Populiariausios Kalėdinės dovanos
  Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai. Visuomet norime išsiskirti ir artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nu..
BOSO DIENA: TOP dovanos
    Boso diena, tai šventė, kuri metuose tik viena! Todėl jei nerandate laiko, kaip galėtumėt atsidėkoti savo vadovui, ši proga kaip tik JUMS! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą- tokiam žmogui reikia tikrai originalios dovanos. „Dova..
Nutrinami žemėlapiai
  NUTRINAMI ŽEMĖLAPIAI Visiems, sergantiems kelionių manija, o taip pat dar nespėjusiems susirgti, rekomenduojame įkvepiančią dovaną - nutrinamus žemėlapius. Ji ne tik padės nepasimesti ties apkeliautų vietų skaičiumi, bet ir įkvėps užsibėžti ..
Velykinės dovanos
Šv. Velykų laikotarpiu vis svarstome, ką dovanoti šeimai, draugams. Dažniausiai dovanojame tiesiog margutį ar šokoladinį zuikį, tačiau atėjo metas kurti naujas Velykinių dovanų tradicijas! Štai keletas mūsų įdėjų, ką siūlome padovanoti artimiesiems, ..