0
Patikusios prekės

Dovanos mamos dienai

Dovanos mamos dienai
2023-04-07

Mama – brangiausias, mylimiausias ir pats artimiausias žmogus, kuris visada mus palaikys ir padrąsins. Kiekvieno mama yra pati nuostabiausia ir geriausia, todėl artėjant Mamos dienai norime kiekvieną mamytę nustebinti ir pradžiuginti, tačiau su kiekviena švente darosi vis sunkiau, nes atrodo viskas jau dovanota. Išseko vaizduotė ir nebežinote, ką dovanoti Mamos dienos proga? Dalinamės keliomis idėjomis, kurios nustebins Tavo mylimą mamytę. Juk ne tik gėlės džiugina, bet ir dovanos, kurios išlieka ilgam, tad būtent tokiomis dovanų idėjomis ir pasidalinsime su Tavimi.

Originali apranga – marškinėliai, džemperiai, prijuostės, kojinės – pradžiugins kiekvieną mamą. O ypač jei dovana bus personalizuota. Įvairios aprangos detalės visada puikiai atrodo, o jei sukursite individualaus dizaino – esame tikri, kad mama liks maloniai nustebinta.

Mediniai gaminiai - pjaustymo lentelės, įvairios dėžutės ir kitos medinės dovanos – tai praktiškos dovanos, kurios tikrai nerinks dulkių ir bus panaudotos. Tad jei bijote, kad dovana stovės lentynoje ir bus neištraukta renkantis medines dovanas – šią problemą galite pamiršti.

Puodeliai – dovana, kuri visomis progomis yra puikus pasirinkimas. Tai idealus pasirinkimas, kuris neužims daug vietos, atrodys gražiai ir bus naudojamas. Juk taip smagu gerti rytinę kavą ar arbatą iš puodelio, kurį padovanojo vaikai.

Kitos įvairios dovanos – raktų pakabukai, rašikliai, užrašų knygutės, įvairios taurės, knygų skirtukai, automobilio kvapukai, žvakės, pagalvės su spauda – dar kelios idėjos, kurios nėra brangios, tačiau kiekvieną mamytė jomis džiaugsis. Nupirktoje užrašų knygutėje palikite palinkėjimą ar kitą užrašą, kad mamos veidą nutviekstų šypsena.

Tikimės, kad pasinaudosite mūsų dovanų idėjomis, o Mamos diena bus kupina džiaugsmo, meilės ir nepamirštamų emocijų.

Susiję produktai


Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Pritrūko idėjų ką padovanoti Tėvo dienos proga? Jas rasite čia....

Skaityti daugiau
Dovanos mamos dienai

Dovanos mamos dienai

Nežinote, ką dovanoti Mamos dienos proga? Dalinamės keliomis idėjomis, kurios nustebins Tavo mylimą mamytę....

Skaityti daugiau
Baramoor džemperiai pledai

Baramoor džemperiai pledai

BARAMOOR yra prekės ženklas, kuris siūlo aukštos kokybės ir stiliaus džemperius - pledus. Tai yra pats šilčiausias ir jaukiausias, padidinto dydžio dž...

Skaityti daugiau
Ką dovanoti Velykoms?

Ką dovanoti Velykoms?

Vis dar nežinote ką dovanoti Velykų proga? 3 idėjos, kurios neištuštins kišenės, tačiau pradžiugins dovanos gavėją....

Skaityti daugiau
Apyrankės "GALAKTIKA"

Apyrankės "GALAKTIKA"

Apyrankė kurią sudaro lava (Visata), hematitas (žvaigždė), piritas (Plutonas), lazuritas (Neptūnas), akvamarinas (Uranas), citrinas (Saturnas), Bostva...

Skaityti daugiau
Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino dieną, tikriausiai, jau oficialiai būtų galima vadinti rožių, širdelių ir atviručių švente. Lietuvoje mes dar nesame pamišę dėl šios šventės...

Skaityti daugiau