0
Patikusios prekės

Dovanos mamos dienai

Dovanos mamos dienai
2023-04-07

Mama – brangiausias, mylimiausias ir pats artimiausias žmogus, kuris visada mus palaikys ir padrąsins. Kiekvieno mama yra pati nuostabiausia ir geriausia, todėl artėjant Mamos dienai norime kiekvieną mamytę nustebinti ir pradžiuginti, tačiau su kiekviena švente darosi vis sunkiau, nes atrodo viskas jau dovanota. Išseko vaizduotė ir nebežinote, ką dovanoti Mamos dienos proga? Dalinamės keliomis idėjomis, kurios nustebins Tavo mylimą mamytę. Juk ne tik gėlės džiugina, bet ir dovanos, kurios išlieka ilgam, tad būtent tokiomis dovanų idėjomis ir pasidalinsime su Tavimi.

Originali apranga – marškinėliai, džemperiai, prijuostės, kojinės – pradžiugins kiekvieną mamą. O ypač jei dovana bus personalizuota. Įvairios aprangos detalės visada puikiai atrodo, o jei sukursite individualaus dizaino – esame tikri, kad mama liks maloniai nustebinta.

Mediniai gaminiai - pjaustymo lentelės, įvairios dėžutės ir kitos medinės dovanos – tai praktiškos dovanos, kurios tikrai nerinks dulkių ir bus panaudotos. Tad jei bijote, kad dovana stovės lentynoje ir bus neištraukta renkantis medines dovanas – šią problemą galite pamiršti.

Puodeliai – dovana, kuri visomis progomis yra puikus pasirinkimas. Tai idealus pasirinkimas, kuris neužims daug vietos, atrodys gražiai ir bus naudojamas. Juk taip smagu gerti rytinę kavą ar arbatą iš puodelio, kurį padovanojo vaikai.

Kitos įvairios dovanos – raktų pakabukai, rašikliai, užrašų knygutės, įvairios taurės, knygų skirtukai, automobilio kvapukai, žvakės, pagalvės su spauda – dar kelios idėjos, kurios nėra brangios, tačiau kiekvieną mamytė jomis džiaugsis. Nupirktoje užrašų knygutėje palikite palinkėjimą ar kitą užrašą, kad mamos veidą nutviekstų šypsena.

Tikimės, kad pasinaudosite mūsų dovanų idėjomis, o Mamos diena bus kupina džiaugsmo, meilės ir nepamirštamų emocijų.

Susiję produktai


Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Įžiebk Kalėdinę magiją!

Įžiebk Kalėdinę magiją!

Kalėdos – tai ypatingas laikotarpis, kai namuose kvepia įvairiais kepiniais, namai puošiami girliandomis, žvakėmis, ant židinių kabinamos kalėdinės ko...

Skaityti daugiau
Baisiai geri Helovino pasiūlymai

Baisiai geri Helovino pasiūlymai

Helovinas – šventė, kuri išsiskiria savo magiška, paslaptinga, šiurpinančia atmosfera. Šią šventę kiekvienais metais žmonės iš viso pasaulio švenčia s...

Skaityti daugiau
BOSO DIENA: TOP dovanos

BOSO DIENA: TOP dovanos

Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje. Atėjo laika...

Skaityti daugiau
Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga

Nepamirškite pasveikinti Jonų ir Janinų, nes Joninės artėja!...

Skaityti daugiau
Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Pritrūko idėjų ką padovanoti Tėvo dienos proga? Jas rasite čia....

Skaityti daugiau
Dovanos mamos dienai

Dovanos mamos dienai

Nežinote, ką dovanoti Mamos dienos proga? Dalinamės keliomis idėjomis, kurios nustebins Tavo mylimą mamytę....

Skaityti daugiau