Dovanos Valentino dienai


Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus nesenai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonės vis kūrybingesni ir išradingesni. Pastebime tendenciją, jog romantinės dovanos tampa vis šmaikštesnės, o pačią originaliausią ir šmaikščiausią dovaną galite įsigyti tik pas mus - Dovanų šalyje. Todėl remiantis ilgamete patirtimi, pasidalinsime, pačiomis populiariausiomis ir, mūsų nuomone, originaliausiomis dovanomis. 

Valentino dienos dovanos Jai

Jei jūsų išrinktoji, kaip tikra dama mėgsta gerą, raudoną vyną, ją garantuotai pradžiuginsite įteikdami gigantišką vyno taurę “Širdis” stilingame krepšyje. Galbūt ji tikra svajoklė? Tokiai damai puikiai tiks magiška meilės pupelė. Daugybę originalių dovanų merginai, tokių kaip: rožių muilas ir 600 žiedlapių, tušinukas - lūpdažis, likimo perlas - pakabukas, raktų pakabukas - I LOVE YOU ir dar daugiau, rasite mūsų parduotuvėse.

 

Valentino dienos dovanos Jam

Šioje kategorijoje daugiausia dominuoja linksmos dovanos ir juokingos dovanos. Galbūt jūsų mylimasis tikras širdžių ėdikas? Tuomet jam puikiai tiks marškinėliai “Širdžių ėdikas” arba vyriški apatiniai “Karalius gali būti tik vienas”. Dar daugiau šmaikščių dovanų, tokių kaip: kojinių komplektas “Mano mergina geriausia”, varpelis “Ring for a Kiss”, tikro vyro puodelis, karūna draugužiui rasite čia: Valentino dienos dovanos Jam

Valentino dienos marškinėliai

Originalūs marškinėliai yra kone pati ryškiausia mūsų kategorija, kurioje siūlome labai platų asortimentą - marškinėliai. Valentino diena, tai puiki proga pasakyti meilius, labai asmeninius žodžius arba nusiųsti šmaikščią žinutę nebanaliu būdu. Tai gali būti originalūs marškinėliai su pasirinktu tekstu. Be abejonės nustebinsite mylimąjį ar mylimąją. Žinoma, turime ką pasiūlyti ir mes: marškinėlių komplektas “King and Queen”, ar “I stole so Her heart so…”, marškinėliai “Užimtas”, arba “Mano žmona - angelas”. 

 

 

Valentino dienos apatiniai

Ši kategorija taip pat skirta vyrams. Jei norite, kad jūsų dovana būtų kaip įmanoma arčiau išrinktojo, padovanokite Valentino dienos apatinius.  Pasirinkimas tikrai didelis: “Aš tave myliu”,  “Mylimiausias vyras” ir dar daug kitų - Valentino dienos apatiniai. Romantiška dovana, praktiška dovana, linksma dovana...viskas viename, kas gali būti geriau?

 

Valentino dienos puodeliai

Nors Valentino dieną švenčiame kalendorinės žiemos pabaigoje, Lietuviška žiema tęsiasi kiek ilgiau. Kad nesušaltumėte, karštos arbatos puodelis tiesiog būtinas. O, kad su mylimuoju ar mylimąja vasario 14-ąją tą arbatą gerti būtų dar smagiau, siūlome dovanoti originalų puodelį su savo nuotrauka, užrašu, palinkėjimu ar kaip tik sugalvosite. Keletą idėjų siūlome ir mes: “Meilė ir kava”, “Juk aš tave myliu”, “Mano velniūkštis” ir “Mano velniūkštė”. Taip pat dar daug idėjų rasite čia: Valentino dienos puodeliai

 

Originalios Valentino dienos dovanos

Į šią skiltį, šį kartą, įkelsime dovanų pasiūlymus, skirtus tik labai įsimylėjusiems. Galbūt kartais pamirštame į santykius įnešti šiek tiek šmaikščios erotikos, todėl Valentino diena tam puikiai tinka. Siūlome kelias dovanas, kurios abejingų nepaliks: viešbučio skambutis "Ring for sex"antrankiai romantikamsliemenėlė iš saldainiųkarūna draugužiuikalbantis pultelis - suvaldykite savo moterį! ir dar daug kitų.


Personalizuotos Valentino dienos dovanos

Personalizuotos Valentino dienos dovanos šia proga labiausiai tiks tiems, kurie nė akimirkai nenori pamiršti antros pusės ir nors dalelę visad nešiotis kartu su savimi. Keletas pasiūlymų būtent Jums: mediniai graviruotų pakabukų komplektai su Jūsų vardais “Dėlionė” arba “Širdelė”, raktų pakabukas porai “Dvi širdys” su Jūsų graviruotu tekstu, pasidabruotas raktų pakabukų komplektas “Jam ir Jai”