Dovanos Valentino dienai

Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus neseniai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją, ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonės vis kūrybingesni ir išradingesni. Pastebime tendenciją, jog romantinės dovanos tampa vis šmaikštesnės, o pačią originaliausią ir šmaikščiausią dovaną galite įsigyti tik pas mus - Dovanų šalyje.

 

Valentino dienos dovanos Jai

Jei Jūsų išrinktoji, kaip tikra dama mėgsta gerą, raudoną vyną, ją garantuotai pradžiuginsite įteikdami gigantišką juodą vyno taurę "Who cares" (870ml). O galbūt ji tikra romantikė? Tokiai merginai puikiai tiks Rožių muilas ir 600 žiedlapių. Daugybę originalių dovanų merginai, tokių kaip: Likimo perlas - pakabukasDovanų rinkinys "Graži ir protinga" ir dar daugiau, rasite kategorijoje: Valentino dienos dovanos Jai.

 

Valentino dienos dovanos Jam

Šią Valentino dieną nustebinkite savo mylimąjį originaliai! Galbūt Jūsų mylimasis tikras širdžių ėdikas? Tuomet jam puikiai tiks Marškinėliai "Širdžių ėdikas" arba Dovanų rinkinys "Karalius gali būti tik vienas". Dar daugiau šmaikščių ir originalių dovanų, tokių kaip: Automobilio kvapukas "Mylimiausias vyras" , Kojinės "Esu mylimas nuo galvos iki kojų"Prijuostė "Seksualus kupidonas", rasite kategorijoje: Valentino dienos dovanos Jam.

 

 

Valentino dienos marškinėliai

Originalūs marškinėliai yra bene pati ryškiausia mūsų kategorija, kurioje siūlome labai platų asortimentą. Šią Valentino dieną siūlome su savo antrąja puse pasipuošti originaliu marškinėlių komplektu ir taip išsiskirti iš minios! Vieni populiariausių marškinėlių komplektų poroms: Marškinėlių komplektas "Tobula pora"Marškinėlių komplektas "King & Queen"Marškinėlių komplektas "Magnetas"Marškinėlių komplektas "Together Since".

Daugiau Valentino dienos marškinėlių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos marškinėliai.

 

 

Valentino dienos džemperiai

Dar viena itin populiari ir praktiška dovana bet kokia proga - džemperis su originaliu dizainu. Tad kodėl gi šios Meilės dienos proga savo antrosios pusės nenustebinus originaliu džemperiu "Užimtas", ar kartu nepasipuošus šmaikščiu džemperių komplektu "Arbūzai"?

Daugiau Valentino dienos džemperių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos džemperiai.

 

Valentino dienos puodeliai

Šioje kategorijoje tikrai išsirinksite unikalų puodelį savo antrąjai pusei. Puodelis su originaliu, jausmus išsakančiu užrašu yra graži ir praktiška dovana. Tai dovana, kuri kiekvieną dieną primins mylimam žmogui apie Jūsų jausmus jam. Keletas populiarių mūsų siūlomų puodelių: Puodelis su šaukšteliu "Karalius"Puodelis "Meilė laimi visada"Puodelis "Meilė ir kava".

Daugiau Valentino dienos puodelių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos puodeliai.

 

Valentino dienos apatiniai

Ši kategorija skirta Jūsų mylimiems vyrams nustebinti. Jei norite, kad Jūsų dovana būtų kaip įmanoma arčiau išrinktojo, padovanokite apatinius su originaliu bei šmaikščiu užrašu.  Pasirinkimas tikrai didelis: Vyriški apatiniai “Aš tave myliu”Vyriški apatiniai “Mylimiausias vyras”Vyriški apatiniai "Užimtas" ir dar daug kitų - kuriuos rasite kategorijoje: Valentino dienos apatiniai. Tai tikrai praktiška, o tuo pačiu ir romantiška bei linksma dovana.

  

 

Originalios Valentino dienos dovanos

Į šią skiltį, šį kartą, įkelsime dovanų pasiūlymus, skirtus tik labai įsimylėjusioms bei linksmoms poroms. Galbūt kartais pamirštame į santykius įnešti šiek tiek šmaikščios erotikos, todėl Valentino diena tam puikiai tinka. Siūlome kelias dovanas, kurios abejingų nepaliks: Pliušinių antrankių ir akių kaukės komplektasKalbantis pultelis - suvaldykite savo moterį!, Karūna draugužiuiPrijuostė "Seksuali namų tvarkytoja".

Daugiau originalių dovanų, skirtų Jūsų antrąjai pusei, rasite šiojekategorijoje: Originalios Valentino dienos dovanos.

  

 

Personalizuotos Valentino dienos dovanos

Personalizuotos Valentino dienos dovanos šia proga labiausiai tiks tiems, kurie nė akimirkai nenori pamiršti antros pusės ir nors dalelę visad turėti kartu su savimi. Keletas pasiūlymų būtent Jums: Puodelis su šaukšteliu "Mano širdis priklauso tau"Pliušinis meškiukas su Jūsų pasirinktu varduRaktų pakabukas "Myliu Tave labiau", Medinis graviruotų pakabukų komplektas "Širdelė".

Daugiau personalizuotų dovanų rasite kategorijoje: Personalizuotos Valentino dienos dovanos.