0

Dovanos Valentino dienai

Dovanos Valentino dienai
2022-10-22 Dovanų Šalis

Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus neseniai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją, ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonės vis kūrybingesni ir išradingesni. Pastebime tendenciją, jog romantinės dovanos tampa vis šmaikštesnės, o pačią originaliausią ir šmaikščiausią dovaną galite įsigyti tik pas mus - Dovanų šalyje.

Valentino dienos dovanos Jai

Jei Jūsų išrinktoji, kaip tikra dama mėgsta gerą, raudoną vyną, ją garantuotai pradžiuginsite įteikdami gigantišką juodą vyno taurę "Who cares" (870ml). O galbūt ji tikra romantikė? Tokiai merginai puikiai tiks Rožių muilas ir 600 žiedlapių. Daugybę originalių dovanų merginai, tokių kaip: Likimo perlas - pakabukasDovanų rinkinys "Graži ir protinga" ir dar daugiau, rasite kategorijoje: Valentino dienos dovanos Jai.

Valentino dienos dovanos Jam

Šią Valentino dieną nustebinkite savo mylimąjį originaliai! Galbūt Jūsų mylimasis tikras širdžių ėdikas? Tuomet jam puikiai tiks Marškinėliai "Širdžių ėdikas" arba Dovanų rinkinys "Karalius gali būti tik vienas". Dar daugiau šmaikščių ir originalių dovanų, tokių kaip: Automobilio kvapukas "Mylimiausias vyras" , Kojinės "Esu mylimas nuo galvos iki kojų"Prijuostė "Seksualus kupidonas", rasite kategorijoje: Valentino dienos dovanos Jam.

Valentino dienos marškinėliai

Originalūs marškinėliai yra bene pati ryškiausia mūsų kategorija, kurioje siūlome labai platų asortimentą. Šią Valentino dieną siūlome su savo antrąja puse pasipuošti originaliu marškinėlių komplektu ir taip išsiskirti iš minios! Vieni populiariausių marškinėlių komplektų poroms: Marškinėlių komplektas "Tobula pora"Marškinėlių komplektas "King & Queen"Marškinėlių komplektas "Magnetas"Marškinėlių komplektas "Together Since".

Daugiau Valentino dienos marškinėlių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos marškinėliai.

Valentino dienos džemperiai

Dar viena itin populiari ir praktiška dovana bet kokia proga - džemperis su originaliu dizainu. Tad kodėl gi šios Meilės dienos proga savo antrosios pusės nenustebinus originaliu džemperiu "Užimtas", ar kartu nepasipuošus šmaikščiu džemperių komplektu "Arbūzai", arba "King & Queen"?

Daugiau Valentino dienos džemperių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos džemperiai. 

Valentino dienos puodeliai

Šioje kategorijoje tikrai išsirinksite unikalų puodelį savo antrąjai pusei. Puodelis su originaliu, jausmus išsakančiu užrašu yra graži ir praktiška dovana. Tai dovana, kuri kiekvieną dieną primins mylimam žmogui apie Jūsų jausmus jam. Keletas populiarių mūsų siūlomų puodelių: Puodelis su šaukšteliu "Karalius"Puodelis "Meilė laimi visada"Puodelis "Meilė yra - atiduoti savo širdį".

Daugiau Valentino dienos puodelių rasite šioje kategorijoje: Valentino dienos puodeliai. 

Valentino dienos apatiniai

Ši kategorija skirta Jūsų mylimiems vyrams nustebinti. Jei norite, kad Jūsų dovana būtų kaip įmanoma arčiau išrinktojo, padovanokite apatinius su originaliu bei šmaikščiu užrašu.  Pasirinkimas tikrai didelis: Vyriški apatiniai “Aš tave myliu”Vyriški apatiniai “Mylimiausias vyras”Vyriški apatiniai "Užimtas" ir dar daug kitų - kuriuos rasite kategorijoje: Valentino dienos apatiniai. Tai tikrai praktiška, o tuo pačiu ir romantiška bei linksma dovana. 

Valentino dienos rinkiniai

Pastebime tendenciją, kad vienas populiariausių klientų pasirinkimų - dovanų rinkiniai, sudaryti iš pačių populiariausių mūsų dovanų. Mūsų dovanų rinkiniai sukomplektuoti ir supakuoti taip, kad ne tik dėl dovanos, tačiau ir dėl įpakavimo sukti galvos tikrai nebereiks! Keletas populiariausių mūsų siūlomų Valentino dienos dovanų rinkinių, su kuriais tikrai nustebinsite savo mylimuosius: Dovanų rinkinys "Mylimiausias vyras", Dovanų rinkinys "Myliu labiau, nei vakar"Dovanų rinkinys "Užimta"Dovanų rinkinys „Pasakiška mergina“.

Daugiau dovanų rinkinių savo mylimiesiems rasite čia: Valentino dienos dovanų rinkiniai.

Originalios Valentino dienos dovanos

Į šią skiltį, šį kartą, įkelsime dovanų pasiūlymus, skirtus tik labai įsimylėjusioms bei linksmoms poroms. Galbūt kartais pamirštame į santykius įnešti šiek tiek šmaikščios erotikos, todėl Valentino diena tam puikiai tinka. Siūlome kelias dovanas, kurios abejingų nepaliks: Pliušinių antrankių ir akių kaukės komplektasKalbantis pultelis - suvaldykite savo moterį!, Prijuostė "Seksuali namų tvarkytoja"Knygelė "100 dalykų dėl kurių tave myliu".

Daugiau originalių dovanų, skirtų Jūsų antrąjai pusei, rasite šiojekategorijoje: Originalios Valentino dienos dovanos.

Personalizuotos Valentino dienos dovanos

Personalizuotos Valentino dienos dovanos šia proga labiausiai tiks tiems, kurie nė akimirkai nenori pamiršti antros pusės ir nors dalelę visad turėti kartu su savimi. Keletas pasiūlymų būtent Jums: Puodelis su šaukšteliu "Mano širdis priklauso tau"Pliušinis meškiukas su Jūsų pasirinktu varduRaktų pakabukas "Myliu Tave labiau", Medinis graviruotų pakabukų komplektas "Širdelė".

Daugiau personalizuotų dovanų rasite kategorijoje: Personalizuotos Valentino dienos dovanos.

Susiję produktai

Kama Sutra kortos
-2%
Džemperių komplektas "King & Queen"
-4%
Džemperių komplektas "Born to love" ( be kapišono)
Dovanų rinkinys "Užimtas"
Puodelių rinkinys "Auksinė šeima"
Nauja
Sprendimų priėmimo rutulys "Kama Sutra"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Dovanos Valentino dienai

Dovanos Valentino dienai

Originalios Valentino dienos dovanos, kuriomis tikrai nudžiuginsite ir nustebinsite savo mylimą žmogų....

Skaityti daugiau
Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino dieną, tikriausiai, jau oficialiai būtų galima vadinti rožių, širdelių ir atviručių švente. Lietuvoje mes dar nesame pamišę dėl šios šventės...

Skaityti daugiau
Dovanos Tėvo dienai

Dovanos Tėvo dienai

Siūlome platų asortimentą dovanų Tėvo dienos proga, kuriomis tikrai pražiuginsite savo tėtį. Pas mus dovana tėčiui - ne problema. Originalios dovanos ...

Skaityti daugiau
Tėvo diena: įdomybės ir idėjos

Tėvo diena: įdomybės ir idėjos

Kategorijoje DOVANOS TĖČIUI rasite platų asortimentą dovanų, kuriomis galėsite nudžiuginti savo tėtį ar vyrą. Pas mus dovana tėčiui – ne problema. Ką...

Skaityti daugiau
Populiariausios Kalėdinės dovanos

Populiariausios Kalėdinės dovanos

Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai....

Skaityti daugiau
Ką padovanoti mamai?

Ką padovanoti mamai?

Mamos diena - puiki proga prisiminti ir aplankyti bei pasveikinti savo mylimas mamytes. Svarbiausia, kad dovanos mamai sklistų iš visos širdies....

Skaityti daugiau