0

Populiariausios Kalėdinės dovanos

Populiariausios Kalėdinės dovanos
2022-08-23 Dovanų Šalis

Kalėdos – ypatinga šventė. Tai labai šilta, jauki ir artima proga, kai kartu susirenka visa šeima bei seniai nesimatę artimieji ar draugai. Kalėdos, tiek šeimos, tiek draugų ar kolegų rate yra neatsiejamos be apsikeitimo dovanomis. Nereikia nei sakyti, kad Kalėdinių dovanų rinkimas sukelia nemažai streso. Ypač kai neturime idėjų, tačiau norime artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nuoširdžiai džiaugtųsi ir naudotų.

Dar didesnį spaudimą patiriame tuomet, kai suvokiame, kad iki švenčių liko visai nedaug laiko, o dovanos dar nenupirktos. Todėl, patariame dovanas rinktis jau dabar!

Nežinote ką dovanosite artimiesiems? Štai keletas dovanų idėjų, kurias Jums siūlome šiais metais!

Kalėdinės dovanos vyrams

Ieškote simboliškos, tačiau išties originalios dovanos savo vyrui, draugui, broliui, tėčiui ar kolegai? Siūlome keletą šiuo metu populiarių idėjų: pvz: 2022 metais sėkmę nešančios kojinės arba Kojinės "2022 - Tigro metai".  Kiekvienas vairuojantis vyras tikrai apsidžiaugs tokia dovana, kaip Automobilio kvapukas "Kvapnios Kalėdos" ar Ledo grandiklis su pirštine "Žiema atėjo". Ieškantiems brangesnės bei didensės dovanos, siūlome tokias idėjas, kaip: Dovanų rinkinys vyrams "Man tai saldžios Kalėdos" arba BARAMOOR džemperis - pledas "Purple".

Daugiau originalių dovanų rasite kategorijoje: Kalėdinės dovanos vyrams.

Kalėdinės dovanos moterims

Pradžiuginkite savo draugę, mylimąją, mamą ar seserį išskirtine, geras emocijas keliančia dovana! Mūsų asortimente rasite platų asortimentą kiekvienos moters skoniui: smagūs puodeliai įsimintinoms kavos akimirkoms, pvz: Kelioninis termopuodelis "Eglutės"Puodelis "Mielai kolegei" ar Puodelis "Ši mergina dievina Kalėdas".  Mėgstančioms suktis virtuvėje tikrai patiks prijuostės bei pjaustymo lentelės su linksmais užrašais: Apvali bambukinė pjaustymo lentelė "Kalėdinės kalorijos nesiskaito"Graviruota sūrio lenta "Kalėdinės vaišės"Medvilninė prijuostė "Gaminu taip pat gerai, kaip atrodau". Dar keletas populiarių mūsų siūlomų dovanų idėjų: Dovanų rinkinys moterims "Laimingų 2022 metų!"Užrašų knyga "6 minutės - 365 dienos"BARAMOOR džemperis - pledas "Cute cow"

Daugiau originalių dovanų rasite kategorijoje: Kalėdinės dovanos moterims.

Kalėdinės dovanos vaikams

Ieškote Kalėdinės dovanos vaikams? Vienas populiariausių pasirinkimų šiais metais - Vaikiškas dovanų rinkinys "Nuspalvink Kalėdas!" - puikiai tinkantis įvairaus amžiaus vaikams. Taip pat siūlome keletą dovanų idėjų vaikams, tokių kaip:  Vaikiški marškinėliai "Kalėdų seneli, aš galiu pasiaiškinti"Medinis lagaminėlis "Mano pirmasis piešimo rinkinys", XL Kalėdinis puodelis. Kalėdines dovanas siūlome supakuotį į didelį dovanų maišą: XL Kalėdinių dovanų maišas "Snowman" (100x70cm).

Daugiau originalių dovanų rasite kategorijoje: Kalėdinės dovanos vaikams.

Kalėdinė atributika

Ieškote ne tik dovanų, tačiau ir kitos Kalėdinės atributikos, kuri sustiprintų šventinę nuotaiką? Pavyzdžiui, Kalėdinių dekoracijų, Kalėdų senelio aprangos, originalaus dovanos įpakavimo ar eglutės žaisliukų? Esame Jums paruošę tokių Kalėdinės atributikos prekių, kaip: Premium balionai "Merry Christmas" (6vnt)Kalėdų senelio kostiumas Kalėdinė kojinė "XMAS"Kalėdinių žaisliukų rinkinys "Šiluma".  

Daugiau originalios Kalėdinės atributikos rasite kategorijoje: Kalėdinės atributika

Marškinėliai su užrašais

Marškinėliai su šmaikščiu užrašu yra labai populiari Kalėdinė dovana. Mūsų asortimente rasite didelį pasirinkimą marškinėlių vyrams, moterims, vaikams bei komplektų poroms!  Siūlome rinktis iš populiariausių mūsų siūlomų dizainų: Moteriški marškinėliai „Man tai Kalėdos“Marškinėliai „Bent bandžiau būti geras“,  Vaikiški marškinėliai "Nuspalvink pats! Kalėdinis elnias"Marškinėlių komplektas "Ponia ir ponas elniai". Jeigu turite savo marškinėlių idėją, galite pasinaudoti mūsų dizaino kūrimo įrankiu ir susikurti marškinėlius su savo norimu dizainu: Marškinėliai su Jūsų sukurtu dizainu.

Daugiau originalių Kalėdinių marškinėlių rasite kategorijoje: Marškinėliai Kalėdoms.

Džemperiai su užrašais

Džemperis su šmaikščiu užrašu ar paveikslėliu - šilta ir originali dovana, kurią gera palikti po eglute! Siūlome keletą pačių populiariausių mūsų džemperių: Džemperis "Kada noriu, tada ir pikta"Džemperių komplektas "Kalėdiniai elniai"Džemperis "Man tai Kalėdos". Turite savo idėją džemperiui? Ją galite įgyvendinti čia.

Daugiau originalių Kalėdinių marškinėlių rasite kategorijoje: Džemperiai Kalėdoms.

Kalėdiniai puodeliai

Kalėdinis puodelis yra bene pati populiariausia idėja, kuri šauna į galvą, kai nežinome, ką padovanoti. O juk šaltą žiemą taip norisi karštos arbatos ar kakavos, o iš išskirtinio puodelio ji bus dar skanesnė. O jeigu prie dovanojamo puodelio dar pridėsite arbatos ar saldumynų, jau gausis visas dovanų rinkinys. Keletas mūsų siūlomų, šiuo metu populiariausių Kalėdinių puodelių: Puodelis "Nežinojau, ko noriu dovanų"Puodelis "Auksinės Kalėdos"Puodelis "Su Naujais 2022".

Daugiau originalių Kalėdinių puodelių rasite kategorijoje: Puodeliai Kalėdoms.

Personalizuotos dovanos

Net jeigu ir ieškote tik simboliškos dovanos, tokios, kaip puodelis, raktų pakabukas, rašiklis ir pan., dovaną siūlome personalizuoti, nes tuomet ji įgauna visiškai kitą prasmę. Štai keletas mūsų siūlomų prekių, kurias galime paruošti su Jūsų pasirinkta nuotrauka, ar tekstu: Medinis žaisliukas "Linksmų švenčių" su Jūsų pasirinktu varduVardinis Kalėdinis puodelis su Jūsų pasirinktu varduKalėdinis eglutės žaisliukas su Jūsų pasirinkta nuotrauka.

Daugiau dovanų rasite čia: Personalizuotos dovanos Kalėdoms.

Dovanų rinkiniai

Pastebime tendenciją, kad vienas populiariausių klientų pasirinkimų - dovanų rinkiniai, sudaryti iš pačių populiariausių mūsų dovanų. Mūsų dovanų rinkiniai sukomplektuoti ir supakuoti taip, kad ne tik dėl dovanos, tačiau ir dėl įpakavimo sukti galvos tikrai nebereiks! Keletas populiariausių mūsų siūlomų Kalėdinių dovanų rinkinių: Dovanų rinkinys "Kokie metai - tokios ir Kalėdos"Dovanų rinkinys „Kalėdiniai apkabinimai“Dovanų rinkinys "Auksinės Kalėdos".

Daugiau dovanų rinkinių savp artimiesiems rasite čia: Kalėdiniai dovanų rinkiniai.

Susiję produktai

TOP
Knyga - Seifas

Knyga - Seifas

€ 17,50
-4% TOP
Džemperių komplektas "KING & QUEEN" su pasirinktais skaičiais
Puodelis "Konstruktorius"
TOP
Dovanų rinkinys "Linksmų švenčių"
Nauja
Ledo grandiklis su pirštine "Ryto misija"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Dovanos Valentino dienai

Dovanos Valentino dienai

Originalios Valentino dienos dovanos, kuriomis tikrai nudžiuginsite ir nustebinsite savo mylimą žmogų....

Skaityti daugiau
Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino dieną, tikriausiai, jau oficialiai būtų galima vadinti rožių, širdelių ir atviručių švente. Lietuvoje mes dar nesame pamišę dėl šios šventės...

Skaityti daugiau
Dovanos Tėvo dienai

Dovanos Tėvo dienai

Siūlome platų asortimentą dovanų Tėvo dienos proga, kuriomis tikrai pražiuginsite savo tėtį. Pas mus dovana tėčiui - ne problema. Originalios dovanos ...

Skaityti daugiau
Tėvo diena: įdomybės ir idėjos

Tėvo diena: įdomybės ir idėjos

Kategorijoje DOVANOS TĖČIUI rasite platų asortimentą dovanų, kuriomis galėsite nudžiuginti savo tėtį ar vyrą. Pas mus dovana tėčiui – ne problema. Ką...

Skaityti daugiau
Populiariausios Kalėdinės dovanos

Populiariausios Kalėdinės dovanos

Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai....

Skaityti daugiau
Ką padovanoti mamai?

Ką padovanoti mamai?

Mamos diena - puiki proga prisiminti ir aplankyti bei pasveikinti savo mylimas mamytes. Svarbiausia, kad dovanos mamai sklistų iš visos širdies....

Skaityti daugiau