Populiariausios Kalėdinės dovanos

 

Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai. Visuomet norime išsiskirti ir artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nuoširdžiai džiaugtųsi ir naudotų.

 

Pateikiame populiariausių šių metų dovanų pasiūlymus:

 

Kalėdinė atributika

Turbūt neįmanoma įsivaizduoti didžiausios metų šventės be Kalėdinės atributikos. Šia proga esame Jums paruošę nematytų dovanų, kurias taip pat galima personalizuoti ir ant įdomių daiktų užrašyti vardą, palinkėjimą ar išgraviruoti nuotrauką. 

 

Daugiau dovanų ČIA: Kalėdinės atributika

 

Personalizuotos dovanos

Dėl to artimiausios ir dažniausiai šiuo laikotarpiu perkamos dovanos yra individualizuotos. Puodeliai, marškinėliai, nuotraukos. Šias dovanas itin mėgstama dovanoti dėl jų praktiškumo ir ilgo naudojimo laiko. Puodeliu bus naudojamasi neribotą laiką iki jo sudužimo, marškinėlius artimas žmogus dėvės iki pat jų nusiskalbimo. O nuotrauka namus puoš ilgus metus. 

Ir šiandien puodelis nebėra vien tik puodelis. Jį galite pritaikyti ir skirti būtent žmogui, kurį norite pasveikinti. Puodelių formos yra pačios įvairiausios, medžiagos, iš kurių pagamintas puodelis, – taip pat. Be to, yra be galo paprasta ant pasirinkto puodelio uždėti tiek savo sukurtą pasveikinimą ar artimą širdžiai nuotrauką. Galima rinktis ir iš jau pagamintų originalių puodelių.

Dovana - nuotrauka jau yra prikelta antram gyvenimui. Atrodytų nuotrauka yra labai banali ir pabodusi dovana, tačiau šiandieninės technologijos nuotrauką gali uždėti ant įvairiausių daiktų. Prikelta antram gyvenimui dovana savo originalumu tikrai nustebintų ne vieną artimą giminaitį.

 

 

Daugiau dovanų ČIA: Personalizuotos dovanos Kalėdoms

 

Marškinėliai su užrašais

Atrodo, labai paprasta dovana, tačiau kartu ir labai praktiška bei gali būti labai originali. Iš daugybės įvairių dizainų, galėsite išsirinkti patinkančius šmaikščius, susijusius su automobiliais ar netgi poroms marškinėlius. Taip pat yra nemažai įdomių marškinėlių mamai, tėčiui ar netgi bosui. 

 

 

Daugiau dovanų ČIA: Marškinėliai Kalėdoms

 

Graviruotos dovanos

Graviruotos dovanos – oficialesnis pasirinkimas, tokios dovanos švenčių proga dažniau bus teikiamos įvairių įmonių viduje. Išgraviruoti dažniausiai bendrovės gali bet ką ir ant bet ko, galima rinktis iš plataus verslo dovanų pasirinkimo: tušinukų, įvairių laikiklių, vizitinių dėklų, raktų pakabukų – tokių, kurias malonu gauti ir ilgai primenama apie dovanotoją. Šiek tiek asmeniškesnė dovana galėtų būti, pavyzdžiui, graviruotas termopuodelis.

 

 

Daugiau dovanų ČIA: Graviruotos dovanos Kalėdoms

 

Dovanos pagal lytį

Labai populiaru dovanas rinkti pagal lytį. Pritrūkusiems fantazijos yra siūloma rinktis iš labai plataus originalių dovanų pasirinkimo. Pavyzdžiui, moterys ir merginos visada džiaugsis gavusios originalų skėtį, taupyklę ar šildomas jaukias šlepetes, pledą su rankovėmis jaukiam žiemos vakarui. Tuo metu vyrams ir vaikinams visada įspūdį paliks vakarėlių žaidimai, gėrimų dozatoriai, alaus šalmas, o mėgstantiems keliauti – specialus keliautojo žemėlapis, kuris užsipildo nutrinant jau aplankytas šalis.

 

 

Daugiau dovanų ČIA: Kalėdinės dovanos vyrams

Daugiau dovanų ČIA: Kalėdinės dovanos moterims

 

Taigi, šiandien kiekvieną nustebinti originalia dovana yra labai paprasta, tereikia pagalvoti apie artimą žmogų, atsiversti parduotuvės internete svetainę ir viską pasirinkti jaukiai sėdint prie kompiuterio namuose.