BOSO DIENA: TOP dovanos


Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje.

Atėjo laikas padėkoti ir įvertinti savo vadovų darbą! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą - tokiam žmogui reikia tikrai originalios dovanos.

„Dovanų Šalis“ jau keletą metų iš eilės rūpinasi ir ieško geriausių dovanų bosui, kad kiekvieną kartą būtų kuo nustebinti.


Šiemet dovanas siūlome rinktis iš keturių skirtingų kategorijų:

I. Originalūs marškinėliai bosui.

Boso dienos proga, savo vadovui ar vadovei iš gausaus marškinėlių asortimento, išrinkite marškinėlius, geriausiai atspindinčius boso asmenybę. Rinkitės iš tokių TOP dizainų, kaip: Auksinis vadovas, Geriausias bosas, Aukšti kulniukai - aukštos pareigos, Auksinė bosė.


II. Originalūs puodeliai bosui.

Kiekvieną rytą visi kartu su bosu geriate kavą ar arbatą? Padovanokite originalų puodelį su spauda, kad visi žinotų, kas pas jus darbe BOSAS. Siūlome Jums tokius populiarius dizainus, kaip: Bosas neima kyšių, Antistresinis Boso puodelis, 10 Boso taisyklių, Šefės pertraukėlė. Daugiau originalių puodelių rasite kategorijoje: Puodeliai ir bokalai Bosui.

 


III. Personalizuotos dovanos bosui.

Vadovą taip pat galima pradžiuginti miela smulkmenėle: rašikliu ar vizitinių kortelių dėkliuku. Tačiau jeigu pasirinksite prekę personalizuoti, ji įgaus visiškai kitą prasmę. Štai keletas mūsų siūlomų prekių, kurias galime išgraviruoti su Jūsų pasirinktu tekstu: Stiklinis trofėjus "Žvaigždė, Vizitinių kortelių dėklas "LER", PARKER rašiklis su užrašų knygute, Bambukinis USB raktas "STALK". Daugiau mūsų personalizuojamų dovanų rasite kategorijoje: Personalizuotos dovanos Bosui

 


IV. Originalios dovanos bosui.

Jeigu vis dar stingate idėjų ką padovanoti Bosui, siūlome tokias itin populiarias dovanas, kaip: Medinė butelio dėžė "Bosas negeria - bosas degustuoja", Siuvinėtas rankšluostis "Bosas". Didelę dienos dalį kelyje praleidžiančią vadovę tikrai pamaloninsite originaliu automobilio kvapukų rinkiniu "Auksinė bosė", o keliaujanti mėgstančiam bosui, tikrai neprašausite padovanoję nutrinamą pasaulio ar Lietuvos žemėlapį. Daugiau dovanų idėjų rasite kategorijoje: Originalios dovanos Bosui.