Dovanusalis.lt Blogas

Graviruotos dovanos
  GRAVIRUOTOS DOVANOS arba, apskritai, graviravimas yra personalizacijos būdas, kuris leidžia uždėti tekstą ar nuotrauką ant metalinių paviršių, medienos ar stiklo. Lazerine įranga pagamintos dovanos atrodo patrauklios ir išbaigtos, taip pat jo..
Ką padovanoti mamai?
 Mama - brangiausias žmogus, žmogus dovanojantis gyvybę, saugantis vaikystę, lydintis gyvenimo keliu. Pirmąjį gegužės sekmadienį pasakykime MAMAI ačiū už meilę, begalinį rūpestį ir nuoširdžiausią šypseną pasaulyje. Pavasaris padovanos šiltų sau..
Ką padovanoti vyrui?
Kad ir kokios mes fainos bei mielos esame ir suprantama galvojame, kad dovanų nusipelnėme tik mes... bet deja deja, mūsų mylimieji vyrai taip pat švenčia gimtadienius ir kitokias šventes. Todėl šis tekstas yra skirtas moterims, kurių vyrai teigia..
Dovanos Valentino dienai
  Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus nesenai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju m..
Populiariausios Kalėdinės dovanos 2017
  Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai. Visuomet norime išsiskirti ir artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nu..
BOSO DIENA: TOP dovanos
Boso diena, tai šventė, kuri metuose tik viena! Todėl jei nerandate laiko, kaip galėtumėt atsidėkoti savo vadovui, ši proga kaip tik JUMS! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą- tokiam žmogui reikia tikrai originalios dovanos. „Dovanų Šalis..
Joninių papročiai ir dovanų idėjos
  Kasmet apie birželio 22 – 24 d. Lietuvoje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Trumpiausia naktis nuo seno sureikšminta, sumistifikuota.   Manyta, kad ji stebuklinga. Lietuviai šią naktį švęsdavo Rasų šventę. Vėliau, į Lietuvą..