Dovanusalis.lt Blogas

Dovanos Valentino dienai
  Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus nesenai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju m..
Populiariausios Kalėdinės dovanos 2017
  Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai. Visuomet norime išsiskirti ir artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nu..
BOSO DIENA: TOP dovanos
Boso diena, tai šventė, kuri metuose tik viena! Todėl jei nerandate laiko, kaip galėtumėt atsidėkoti savo vadovui, ši proga kaip tik JUMS! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą- tokiam žmogui reikia tikrai originalios dovanos. „Dovanų Šalis..
Joninių papročiai ir dovanų idėjos
Kasmet apie birželio 22 – 24 d. Lietuvoje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Trumpiausia naktis nuo seno sureikšminta, sumistifikuota. Manyta, kad ji stebuklinga. Lietuviai šią naktį švęsdavo Rasų šventę. Vėliau, į Lietuvą atėjus krikšč..
Tėvo diena: įdomybės ir idėjos
TĖVO DIENA tai tokia diena, kuri švenčiama visame pasaulyje. Tačiau kiekvienoje šalyje ši šventė minima ne tą pačią dieną. Lietuvoje pirmasis birželio sekmadienis paskelbtas Tėvo diena. Truputis įdomybių apie tėvus: Žodis tėvas ir jo buiti..
Mamos diena: vienos gražiausių pavasario švenčių dovanų idėjos
Viena gražiausių pavasario švenčių – Mamos diena, Lietuvoje ji švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Tą dieną visas dėmesys skiriamos mūsų mylimiausioms, gražiausioms, ištvermingiausios, nuostabiauioms  Mamoms. Nesvarbu už kiek kilometrų ..
Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų
Valentino dieną, tikriausiai, jau oficialiai būtų galima vadinti rožių, širdelių ir atviručių švente. Lietuvoje mes dar nesame pamišę dėl šios šventės, tačiau kuo toliau, tuo daugiau porų bent simboliškai mini šią progą.    Mūsų p..