Kortų žaidimas "Saboteur 2"

  • Prekės kodas: W1849
  • Lojalumo taškai: 1
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • € 9.79

+
Arba užsisakykite telefonu +370 674 39775

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Kortų žaidimas „Saboteur 2“

SABOTEUR 2 rasite naujas žaidimo taisykles, naujas veiksmo bei kelių kortas.

Dabar nykštukai pasidalins į dvi komandas: žaliųjų ir mėlynųjų. Tačiau bus ir naujų veikėjų: Vadeiva, Spekuliantas ir Geologas. Visi jie turi savo tikslą ir atitinkamai pakeičia žaidimo eigą. Itin smagi naujiena — dar daugiau tunelio kortų SABOTEUR 2 leis žaisti nuo 2 iki 12 žaidėjų. Žaidime atsiranda vartų kortos, pro kurias praeiti galės tik atitinkamos spalvos nykštukai, taip pat ir tiltai, nesujungiantys besikryžiuojančių kelių, bei kopėčios, turinčios tiesioginius išėjimus į tunelio pradžią (sprogdinti bus jau sunkiau).

Žaidimas su papildymu baigiasi po trijų raundų ir laimi daugiausiai aukso surinkęs žaidėjas. Pastaba: šiam papildymui naudoti prireiks ir pagrindinio „Saboteur“ žaidimo.

Trumpai apie patį „Saboteur“ — vaidmenų kortų žaidimas, kurio metu žaidėjai įsikūnija į ieškančių aukso nykštukų vaidmenis. Vieni ieško aukso, tačiau kiti tampa diversantais, kurių tikslas —sutrukdyti rasti tą auksą. Kas buvo auksakasys, o kas diversantas paaiškėja tik žaidimo pabaigoje, tai leidžia žaidėjams apgauti kitus ir priverčia būti labai atsargiems ir niekuo nepasitikėti. Linksmi ginčai, diskusijos ir įtarinėjimai garantuoti! Be to, šį žaidimą gali žaisti net iki 10 žmonių, o užtrunka jis mažiau nei valandą, taigi „Saboteur“ – puikus būdas didelėms kompanijoms smagiai praleisti laiką prie vieno stalo.


Papildoma informacija:

Leidėjas

BRAIN GAMES

Žaidimo trukmė

30 min.

Žaidėjų skaičius

2-12

Amžius

8+

 

 

 

 

 

 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: Kortų žaidimas

Susijusios prekės