Ekskursija po Utenos alaus daryklą dviem

  • Gamintojas: Dovanusala
  • Prekės kodas: eks059
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • € 12.00

+
Arba užsisakykite telefonu +370 674 39775

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Ar žinai, kaip gimsta alus? Atvykite į Utenos daryklą, sužinokite, kokios žaliavos naudojamos alaus gamybai, apsilankykite alaus fermentavimo, brandinimo bei išpilstymo cechus ir pamatysite, kaip gimsta kiekvieno mylimas alus.


UTENOS alaus darykla kviečia sužinoti daugiau apie jos istoriją, apie pirmąjį alų – „Žigulinį“ ir alaus gamybos raidą iki pat šių dienų. Muziejuje pamatysite ir šmaikščias UTENOS alaus reklamas, prisiminsite UTENOS alaus iniciatyvą „Laisvė Joninėms“ – tai dėl jos birželio 24-oji Lietuvoje paskelbta nedarbo diena. Muziejuje taip pat galėsite susipažinti su žavingu Lietuvos rekordu, kai „UTENOS Dark“ alaus pristatymo proga Vilniaus Katedros aikštėje į dangų pakilo šimtai šviečiančių žibintų, bei žaisti smagius interaktyvius žaidimus.

Pageidaujantiems, alaus degustacijos metu, Jus pakvies paragauti net penkių skirtingų alaus rūšių. Gilinsimės į alaus tipų, skonių ir aromatų pasaulį, derinsime alų prie maisto.

Papildomas mokestis už alkoholinius gėrimus yra taikomas, nes nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojęs alkoholio kontrolės Įstatymas 28 straipsnis 1 d. 2 p., nurodo, kad dovanų kuponais yra draudžiama atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, alkoholinių gėrimų degustavimą. Už degustacijos metu vartojamus alkoholinius gėrimus klientas atsiskaito tiesiogiai paslaugos tiekėjui.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • apie 2 val. trukmės ekskursija po alaus daryklą ir muziejų 2 asmenims;
  • už papildomą 3 Eur/asmeniui mokestį turėsite galimybę apie 1 val. degustuoti 5 alaus rūšis;


Svarbu:

Paslauga skirta asmenims tik nuo 20 m. arba jaunesniems kartu su lydinčiais tėvais. Pramoga vykdoma susirinkus ne mažiau 20 asmenų grupei.

Apie pramogą
Apranga Aprangai reikalavimų nėra
Dalyvių skaičius 2
Galiojimo trukmė Dovana galioja 12 mėn.
Miestas Utena
Oras Visus metus
Registracija +37061887753
Sezonas Visus metus
Svarbi informacija
Trukmė 2 val.
Vieta Utenos alaus muziejus, Pramonės g. 12, Utena
Galiojimas Dovana galioja 12 mėn.
Pasiūlimas galioja 1

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras