• IŠPARDUOTA
    Virtualios realybės 360' atrakciono kvietimas Klaipėdoje dviem

Virtualios realybės 360' atrakciono kvietimas Klaipėdoje dviem

  • Gamintojas: Dovanusala
  • Prekės kodas: akt324
  • Prieinamumas: IŠPARDUOTA
  • € 10.00

IŠPARDUOTA

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Pasinerkite į virtualų pasaulį ir patirkite naujus nuotykius! Išbandykite naujausiomis technologijomis paremtas pramogas jau dabar.


„STEREOLIFE RIFTER 360' “ IR „S1“- tai pažangiausia technologija, kuri sujungia savyje visus šiandienai pasaulyje žinomus Virtualios Realybės produktus viename. Tai jau ne 5D, ne 7D, ne 9D, ne XD ir net ne Oculus - tai NAUJOS KARTOS SIMULIATORIAI, atrakcionai, kinas bei smegenų treniruoklių salė vienoje vietoje.

RIFTER 360' sudaro: manevringa hidraulinė sėdima platforma 2 asm. su papildomais spec. efektais ir specialus akiniai/ kaukė iš II kartos OCULUS sistemos. Jų specialūs lęšiai sukuria stereoskopinį vaizdą, kurį galėsite žiūrėti pilnai 360' laipsnių (šonai, apačia, viršus, galas, pilnas vaizdas). Į akinius įmontuoti įtin jautrus judesių jutikliai, kurie fiksuoja galvos judesius ir pagal tai keičia matomą vaizdą. Judesių sekimo įrenginiai yra gana jautrūs, tad sudaro įspūdį, jog tikrai dairomasi po realų trijų dimensijų pasaulį. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį virtualios realybės efektą integruota spec. garso sistema.

S1 360' sudaro: manevringa hidraulinė stovima platforma 1 asm. su papildomais spec. efektais ir specialus akiniai/ kaukė iš II kartos OCULUS sistemos. Jų specialūs lęšiai sukuria stereoskopinį vaizdą, kurį galėsite žiūrėti pilnai 360' laipsnių (šonai, apačia, viršus, galas, pilnas vaizdas). Į akinius įmontuoti įtin jautrus judesių jutikliai , kurie fiksuoja galvos judesius ir pagal tai keičia matomą vaizdą. Judesių sekimo įrenginiai yra gana jautrūs, tad sudaro įspūdį, jog tikrai dairomasi po realų trijų dimensijų pasaulį. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį virtualios realybės efektą integruota spec. garso sistema.


Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • iki 4 min. trukmės  virtualios realybės atrakcionas STEREOLIFE RIFTER arba S1 seansas dviem asmenims;


Svarbu:

Vaikai įleidžiami nuo 5 metų.

Apie pramogą
Apranga Aprangai reikalavimų nėra
Dalyvių skaičius 2
Galiojimo trukmė Dovana galioja 12 mėn.
Miestas Klaipėda
Oras Visus metus
Registracija +37064545854
Sezonas Visus metus
Svarbi informacija
Trukmė iki 4 min.
Vieta Taikos pr. 61 (PPC „Akropolis“, I aukštas), Klaipėda

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras