Stalo žadimas "Isla Dorada"

  • Prekės kodas: W1554
  • Lojalumo taškai: 3
  • Prieinamumas: IŠPARDUOTA
  • € 40.50

IŠPARDUOTA

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Stalo žaidimas „Isla Dorada“

1934 metais lobių ieškotojų ekspedicija sudaužė savo orlaivis ir nusileido nežinomoje bei paslaptingoje saloje. Legendos byloja, kad praeityje, kelios stiprios ir galingos civilizacijos šioje saloje paliko didžiulius kalnus lobių.

Kiekvienas žaidėjas yra vienas iš narsių tyrinėtojų, kuris prisijungė prie ekspedicijos su senu žemėlapiu, kuriame yra užuominos kaip galima surasti paslėptą lobį. Sala yra nežinoma ir pavojinga, taigi, visi ekspedicijos dalyviai keliauja kartu, samdo žvėris vietiniuose kaimuose ir bando išvengti klūčių, kurios jų laukia paslaptingoje ir atšiaurioje žemėje. 

Didžiausias klausimas – kuris iš šių narsių žaidėjų suras daugiausiai vertingų lobių, išvengs pavojų ir parsiveš daugiausiai lobių iš salos!

Žaidimo aprašymas:
 

Isla Dorada saloje, visi žaidėjai valdys unikalias figūrėlias, kurios simbolizuos unikalias tyrinėtojų ekspedicijas. Kiekvienas žaidėjas rinks skirtingas korteles (veiksmo, judėjimo, užkeikimo, likimo, premijos, tikslo vietos kortas) ir stengiasi sukaupti stipriausią kombinaciją kitam savo ėjimui (žaidimo turų skaičius yra ribotas) atlikdamas statymus už tam tikrą kelio atkarpą, vedančią į tyrinėjamas vietoves. Atsižvelgdami į tai, kokias korteles turi rankose, žaidėjai derasi ir teikia savo pasiūlymus. Žaidėjai stengiasi nukeliauti į tik jiems reikalingą tikslo vietą ir susirinkti ten gulinčius lobius, tuo pat metu vengdami užkeiktų vietų bei stengdamiesi pakenkti kitiems žaidėjams.

Taisyklės labai paprastos ir greitai perprantamos, o platus žaidimo veiksmų ir galimybių pasirinkimas suteikia vis naujų patyrimų kiekvieną kartą jį žaidžiant.


Papildoma informacija:

Leidėjas

Fantasy Flight Games

Žaidimo trukmė

60 min.

Žaidėjų skaičius

3-6

Amžius

10+

 

 

 

 

 

 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: Stalo žadimas

Susijusios prekės

Jungle Speed

Jungle Speed

 

€ 17.10