• IŠPARDUOTA
    Stalo žaidimas

Stalo žaidimas "Ticket to Ride: Europe"

  • Prekės kodas: W1565
  • Lojalumo taškai: 3
  • Prieinamumas: IŠPARDUOTA
  • € 44.99

IŠPARDUOTA

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Stalo žaidimas "Ticket to Ride: Europe"

„Ticket to Ride“ yra pagal traukinių ir geležinkelystės tematiką sukurtas stalo žaidimas, kurio tėvais laikomi „Alan R Moon“ ir „Days of Wonder“ kompanija. Žaidimas pasaulį išvydo 2004 metais ir iš karto laimėjo prestižinį metų žaidimo „Spiel des Jahres“ apdovanojimą, o tai – žaidimų Oskaras. Tolimesnių laimėjimų sąrašas beveik neturi ribų, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas šiandien turi ne vieną tęsinį ir papildymą, ir džiaugiasi šimtatūkstantiniu pardavimu.

Žaidimo pradžioje žaidėjai išsitraukia kelionės korteles, kuriose yra pažymėta po du miestus – taškas A ir taškas B, kuriuos, atspėjai, teks sujungti savo spalvos geležinkeliu. Vėliau, kiekvieną ėjimą žaidėjai renka spalvotas traukinukų kortas, kurių ir reikės norint užimti tam tikrą maršrutą. Tarkim nuo Vilniaus iki Kauno yra dviejų geltonų kvadračiukų atstumas – tai reiškia, kad norint užimti šį maršrutą Tau teks surinkti dvi geltonų traukinukų korteles ir t.t. Įvykdei savo misijas? Tuomet rinkis naujas kelionės korteles ir vėl siek sujungti du taškus žemėlapyje.

Ši Ticket to Ride versija yra begalinis nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Nuo Edingurgo iki Konstantinopolio, nuo Lisabonos iki Maskvos jūs lankysite didingiausius Europos miestus. Ši žaidimo versija siūlo ne vien naują žemėlapį, tačiau pristato ir visiškai naujus elementus: tunelius, geležinkelio stotis. Čia taip pat rasite ir šiek tiek didesnio formato kortas.

Daugiau informacijos apie šį žaidimą čia: Ticket to Ride: Europe


Papildoma informacija:

Leidėjas

Days of Wonder

Žaidimo trukmė

60 min.

Žaidėjų skaičius

2-5

Amžius

8+

 

 

 

 

 

 


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: Stalo žaidimas

Susijusios prekės

Jungle Speed

Jungle Speed

 

€ 17.10