Pirčių ir baseino kompleksas „Gervalis“ Utenoje

  • Gamintojas: Dovanusala
  • Prekės kodas: N/A
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • € 99.00

+
Arba užsisakykite telefonu +370 674 39775

Atsiimk šią prekę greičiau! Didžiają dalį savo asortimento turime ir parduotuvėse!

Renginių ir poilsio centras „Gervalis“ kviečia Jus pasimėgauti ramybe, atsikvėpti nuo kasdienybės ir gerai praleisti laiką. Čia pasitinka moderni, jauki aplinka bei puikus aptarnavimas. „Gervalis“ - Jūsų laisvalaikio centras!


Praleiskite puikų laiką kartu su savo draugais ar pasimėgaukite romantiška ramybe dviese. Mėgstantiems karštį - sauna arba suomiška pirtis, kuri yra labai karšta ir sausa. Tai puikus pasirinkimas norint pašalinti susikaupusias odoje toksines medžiagas ir atsipalaiduoti. Garinė arba turkiška pirtis, kurioje labai didelė drėgmė, tačiau neaukšta temperatūra. Ši pirtis ypač tinkama, norint gydyti peršalimo ligas. Infraraudonųjų spindulių pirtiyje sklinda net iki 4 cm bangos, kurios sušildo žmogaus kūno paviršių, nors oras nėra labai įkaitintas. Tai puikus pasirinkimas nemėgstantiems didelio karščio ir puikus būdas atsipalaiduoti. Praleiskite smagiai laika viloje „Gervalis“ ir pasimėgaukite vandens pramogomis!


Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
  • 2 val. trukmės apsilankymas pirčių ir baseino komplekse 1-15 asmenims;


Svarbu:

Infraraudonųjų spindulių pirtis nerekomenduojama - vaikams iki 6 metų, jei sergama kokiu nors uždegimu, hipertenzija ar hipotenzija, širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, nėštumo metu. Turkiška pirtis nerekomenduojama, jei turite problemų su venomis, sergate ateroskleroze ar turite genetinį polinkį onkologinėms ligoms. Turkiškoje pirtyje negalima lankytis ir sergant uždegiminėmis odos ligomis. Į suomišką sauną draudžiama eiti nėščioms moterims bet kokiu nėštumo periodu.

Apie pramogą
Apranga Maudymosi kostiumėlis/glaudės ir šlepetės
Dalyvių skaičius 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Galiojimo trukmė Dovana galioja 12 mėn.
Miestas Utena
Oras Visus metus
Registracija +370 620 11188, vilagervalis@gmail.com
Sezonas Visus metus
Svarbi informacija
Trukmė 2 val.
Vieta „Gervalis“, Ežero g. 29, Klykių k., Utenos r.
Galiojimas Dovana galioja 12 mėn.
Pasiūlimas galioja 1

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras