0
Patikusios prekės

Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga
2023-06-05 Dovanų Šalis

Joninės švenčiamos iš birželio 23 į 24 dieną ir tai pati trumpiausia naktis metuose. Šios šventės metu turime įvairių papročių, tokių kaip: paparčio žiedo ieškojimas, vainikų pynimas, laužų deginimas ir dar daug kitų, tačiau taip pat šią dieną nepamirštame ir visų Jonų ir Janinų. Pats didžiausias dėmesys skiriamas jiems, nes būtent birželio 24 dieną jie švenčia savo vardo dieną, todėl nepamirškite jų pasveikinti.

Kyla klausimas, o ką gi dovanoti Jonui ar Janinai? Mes pateiksime Jums atsakymą su idėjomis.

Marškinėliai - tai ne tik puikus aprangos akcentas, bet ir dovana. Todėl drąsiai dovanokite marškinėlius su Jonų ir Janinų vardais - šiuos marškinėlius jie galės panaudoti ne tik per Jonines, bet ir kiekvieną dieną, todėl tai bus ir labai praktiška dovana.

Džemperiai - o jei žinote, kad Janinai ar Jonui visada šalta, tuomet neprašausite dovanodami džemperį, jis puikiai tiks vėsiais vasaros vakarais ar kitais sezonais. 

Kojinės - dovana, kuriai didelių investicijų nereikia, tačiau esame tikri, kad tokia dovana bus labai mylima ir nešiojama. Kojinių niekada nebus per daug, o ypač tokių, kurios yra apgalvotos ir dovanojamos su meile.

Puodeliai - jei bijote dovanoti aprangos detales, nes nežinote tikslaus dovanos gavėjo nešiojamo dydžio, tuomet rinkitės vardinį puodelį. Kiekvienas geriame kavą ar arbata, tuomet puodelis neliks nepanaudotas ar padėtas lentynos gilumoje.

Pjaustymo lentelės - net jei Janina ar Jonas nėra virtuvės šefai ir virtuvėje praleidžia labai mažai laiko, tokia dovana bus tikrai panaudota ir padėta matome vietoje. 

Nepamirškite Jonų ir Janinų ir padovanokite ne tik virtualų sveikinimą ar apkabinimą, bet ir mielą dovanėlę, kuri juos maloniai nustebins ir pradžiugins. Juk dovanas galima dovanoti įvairiomis progomis ne tik gimtadienių, Kalėdų, bet ir vardo dienos.

Susiję produktai

-6%
Marškinėliai "Tikras Jonas"

Marškinėliai "Tikras Jonas"

€ 14,49 € 15,49
Moteriškos kojinės "Janina"
Puodelis su šaukšteliu "Janina"
-17%
Moteriški marškinėliai "Žiedų valdovė"
-8%
Džemperis "Visi už JONĄ!" (be kapišono)

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

BOSO DIENA: TOP dovanos

BOSO DIENA: TOP dovanos

Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje. Atėjo laika...

Skaityti daugiau
Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga

Nepamirškite pasveikinti Jonų ir Janinų, nes Joninės artėja!...

Skaityti daugiau
Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Geriausios dovanos Tėvo dienos proga

Pritrūko idėjų ką padovanoti Tėvo dienos proga? Jas rasite čia....

Skaityti daugiau
Dovanos mamos dienai

Dovanos mamos dienai

Nežinote, ką dovanoti Mamos dienos proga? Dalinamės keliomis idėjomis, kurios nustebins Tavo mylimą mamytę....

Skaityti daugiau
Baramoor džemperiai pledai

Baramoor džemperiai pledai

BARAMOOR yra prekės ženklas, kuris siūlo aukštos kokybės ir stiliaus džemperius - pledus. Tai yra pats šilčiausias ir jaukiausias, padidinto dydžio dž...

Skaityti daugiau
Ką dovanoti Velykoms?

Ką dovanoti Velykoms?

Vis dar nežinote ką dovanoti Velykų proga? 3 idėjos, kurios neištuštins kišenės, tačiau pradžiugins dovanos gavėją....

Skaityti daugiau