0
Patikusios prekės

Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga
2023-06-05 Dovanusalis.lt

Joninės švenčiamos iš birželio 23 į 24 dieną ir tai pati trumpiausia naktis metuose. Šios šventės metu turime įvairių papročių, tokių kaip: paparčio žiedo ieškojimas, vainikų pynimas, laužų deginimas ir dar daug kitų, tačiau taip pat šią dieną nepamirštame ir visų Jonų ir Janinų. Pats didžiausias dėmesys skiriamas jiems, nes būtent birželio 24 dieną jie švenčia savo vardo dieną, todėl nepamirškite jų pasveikinti.

Kyla klausimas, o ką gi dovanoti Jonui ar Janinai? Mes pateiksime Jums atsakymą su idėjomis.

Marškinėliai - tai ne tik puikus aprangos akcentas, bet ir dovana. Todėl drąsiai dovanokite marškinėlius su Jonų ir Janinų vardais - šiuos marškinėlius jie galės panaudoti ne tik per Jonines, bet ir kiekvieną dieną, todėl tai bus ir labai praktiška dovana.

Džemperiai - o jei žinote, kad Janinai ar Jonui visada šalta, tuomet neprašausite dovanodami džemperį, jis puikiai tiks vėsiais vasaros vakarais ar kitais sezonais. 

Kojinės - dovana, kuriai didelių investicijų nereikia, tačiau esame tikri, kad tokia dovana bus labai mylima ir nešiojama. Kojinių niekada nebus per daug, o ypač tokių, kurios yra apgalvotos ir dovanojamos su meile.

Puodeliai - jei bijote dovanoti aprangos detales, nes nežinote tikslaus dovanos gavėjo nešiojamo dydžio, tuomet rinkitės vardinį puodelį. Kiekvienas geriame kavą ar arbata, tuomet puodelis neliks nepanaudotas ar padėtas lentynos gilumoje.

Pjaustymo lentelės - net jei Janina ar Jonas nėra virtuvės šefai ir virtuvėje praleidžia labai mažai laiko, tokia dovana bus tikrai panaudota ir padėta matome vietoje. 

Nepamirškite Jonų ir Janinų ir padovanokite ne tik virtualų sveikinimą ar apkabinimą, bet ir mielą dovanėlę, kuri juos maloniai nustebins ir pradžiugins. Juk dovanas galima dovanoti įvairiomis progomis ne tik gimtadienių, Kalėdų, bet ir vardo dienos.

Susiję produktai

-16%
Marškinėliai "Tikras Jonas"
Marškinėliai "Tikras Jonas"
€ 15,99 € 18,99
Moteriškos kojinės "Janina"
Puodelis su šaukšteliu "Janina"
-16%
Moteriški marškinėliai "Žiedų valdovė"
-9%
Džemperis "Visi už JONĄ!" (be kapišono)

Susiję blog įrašai

Joninių papročiai ir dovanų idėjos

Joninių papročiai ir dovanų idėjos

Nuo seno yra išlikusi tradicija naktį papuošti Jonų namus vainikais, tačiau mes siūlome rinktis šmaikščias, bei įsimintinas dovanas!..

Skaityti daugiau

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Puodelis su spauda

Puodelis su spauda

Puodelis su spauda - ne tik puiki dovana, bet ir individualumo atspindys....

Skaityti daugiau
Romantiška dovana mylimajam

Romantiška dovana mylimajam

Originalios Valentino dienos dovanos, kuriomis tikrai nudžiuginsite ir nustebinsite savo mylimą žmogų....

Skaityti daugiau
Įžiebk Kalėdinę magiją!

Įžiebk Kalėdinę magiją!

Kalėdos – tai ypatingas laikotarpis, kai namuose kvepia įvairiais kepiniais, namai puošiami girliandomis, žvakėmis, ant židinių kabinamos kalėdinės ko...

Skaityti daugiau
Baisiai geri Helovino pasiūlymai

Baisiai geri Helovino pasiūlymai

Helovinas – šventė, kuri išsiskiria savo magiška, paslaptinga, šiurpinančia atmosfera. Šią šventę kiekvienais metais žmonės iš viso pasaulio švenčia s...

Skaityti daugiau
BOSO DIENA: TOP dovanos

BOSO DIENA: TOP dovanos

Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje. Atėjo laika...

Skaityti daugiau
Dovanos Joninių proga

Dovanos Joninių proga

Nepamirškite pasveikinti Jonų ir Janinų, nes Joninės artėja!...

Skaityti daugiau