0
Patikusios prekės

Karjera

"Dovanų Šalis" ieško motyvuotų ir aukščiausių rezultatų siekiančių darbuotojų. Gal tai tu?

Mums rūpi profesionalumas ir atsidavimas darbui. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojams. Stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas komandos narys būtų suinteresuotas siekti optimalaus rezultato.

Pas mus, nepriklausomai nuo pareigų ir darbo vietos, kiekvienas turi galimybę įgyti patirties dinamiškai besivystančioje aplinkoje ir tobulinti teorines bei praktines žinias dalvaujant įmonės procesuose.

Elektroninė prekyba - tai dinamiška, inovatyvi, nuolat besikeičianti ir tobulėjanti sritis, kurioje ypač sveikintinos kiekvieno darbuotojo idėjos, pasiūlymai, užsidegimas gerai atlikti pavestą darbą.

Nori prisijungti prie jaunatviškos ir draugiškos komandos? Sužinok ko mes ieškome:

  • Kompetentingų ir patikimų klientų aptarnavimo darbuotojų, kurie gebės pateikti asmeninę konsultaciją ir padėti klientams pasirinkti tinkamas dovanas mūsų parduotuvėse.
  • Kūrybiškų ir inovatyvių produktų dizainerių, kurie gebėtų kurti išskirtinę ir aktualią spaudą marškinėliams bei kitiems produktams.
  • Produkcijos darbuotojų, kurie gebėtų gaminius pagaminti kokybiškai ir laiku, bei rūpintis visų gamybos procesų valdymu.
  • Marketingo specialistų, kurie gebėtų sukurti ir realizuoti reklamos kampanijas, kurios padėtų plėtoti verslą.
  • Finansų ir administravimo darbuotojų, kurie gebėtų tvarkyti ir valdyti įmonės finansus, administraciją ir rūpintis visų fizinių parduotuvių tvarkinga apskaita.
  • IT specialistų, kurie gebėtų prižiūrėti įmonės IT infrastruktūrą ir palaikyti e-commerce svetaines, kurios yra būtinos prekybai.
  • Parduotuvės vadovų, kurie gebėtų vadovauti visoms fizinėms parduotuvėms, ir rūpintis visų operacijų ir darbo procesų valdymu.

Jeigu šiame sąraše randi savo svajonių darbą, parašyk mums!

Elektroniniu paštu info@dovanusalis.lt atsiųsk savo gyvenimo aprašymą bei trumpą informaciją apie tai, kuri pozicija tave domina ir kuriame mieste norėtum dirbti. Susisieksime, kai tik turėsime Jums tinkančią laisvą poziciją.