Dovanusalis.lt Blogas

Dovanos Valentino dienai
Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus neseniai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją, ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonės..
Populiariausios Kalėdinės dovanos
  Kalėdos mums, lietuviams, – ypatinga šventė. Tai – labai šilta, jauki ir artima proga, kai prie vieno stalo sėda seniai besimatę artimieji ar draugai. Visuomet norime išsiskirti ir artimam žmogui įteikti originalią dovaną, kad šis ja nu..
BOSO DIENA: TOP dovanos
Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje.Atėjo laikas padėkoti ir įvertinti savo vadovų darbą! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą - tokiam žmogui ..
Spauda ant marškinėlių
  Spauda ant marškinėlių nėra naujiena, tačiau šiais laikais didėja vis daugiau skirtingų būdų, kaip galima tą spaudą uždėti. Taip pat atsiranda vis naujesnių, pažangių technologijų, kurios leidžia spaudą ant marškinėlių atpiginti. Jums ner..
Nutrinami žemėlapiai
  NUTRINAMI ŽEMĖLAPIAI Visiems, sergantiems kelionių manija, o taip pat dar nespėjusiems susirgti, rekomenduojame įkvepiančią dovaną - nutrinamus žemėlapius. Ji ne tik padės nepasimesti ties apkeliautų vietų skaičiumi, bet ir įkvėps užsibėžti ..
Gera dovana
  Kas yra gera dovana? Ar tai dovana, kurią malonu dovanoti? O gal dovana, kurią gavęs asmuo negalės jos pamiršti? Mes atsakome taip: gera dovana - dėl kurios dovanojančiam nereikėtų rūpintis, o ją gavęs  - negalėtų nustoti džiaugtis. T..
Ką padovanoti tėčiui?
    Pirmąjį birželio savaitgalį visą dėmesį skiriame savo mylimiems Tėčiams, Seneliams ir Krikštatėviams. Tai puiki proga pradžiuginti bei parodyti meilę. Dėl Dovanų Šalies didelio asortimento, dovanos rinkimas virs tikra pramoga. ..