Dovanusalis.lt Blogas

Dovanos Tėvo dienai
Pirmąjį birželio savaitgalį visą dėmesį skirsime savo mylimiems Tėčiams, Seneliams ir Krikštatėviams. Tai puiki proga padėkoti, pradžiuginti juos bei parodyti savo meilę. Visai nesenai sveikinome savo mylimas mamas, kaip žinia, dažniausiai jas ..
Ką padovanoti mamai?
    Mama - brangiausias žmogus, žmogus dovanojantis gyvybę, saugantis vaikystę, lydintis gyvenimo keliu. Pirmąjį gegužės sekmadienį pasakykime MAMAI ačiū už meilę, begalinį rūpestį ir nuoširdžiausią šypseną pasaulyje.   Pavasaris..
Velykinės dovanos
Šv. Velykų laikotarpiu vis svarstome, ką dovanoti šeimai, draugams. Dažniausiai dovanojame tiesiog margutį ar šokoladinį zuikį, tačiau atėjo metas kurti naujas Velykinių dovanų tradicijas!Štai keletas mūsų idėjų, kaip patiems savo namuose sustiprinti..
Dovanos Valentino dienai
Nors Lietuvoje Šv. Valentino diena švenčiama palyginus neseniai, dauguma įsimylėjėlių jaučia norą, tą dieną, kuo labiau nudžiuginti savo simpatiją, ar antrąją pusę. Bene populiariausia visų laikų dovana - raudonos rožės, tačiau pastaruoju metu žmonė..
Populiariausios Kalėdinės dovanos
 Kalėdos – ypatinga šventė. Tai labai šilta, jauki ir artima proga, kai kartu susirenka visa šeima bei seniai nesimatę artimieji ar draugai. Kalėdos, tiek šeimos, tiek draugų ar kolegų rate yra neatsiejamos be apsikeitimo dovanomis. Nereikia..
BOSO DIENA: TOP dovanos
 Boso diena (Spalio 16 d.) - kilusi Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau išpopuliarėjusi bei pastaruoju metu itin švenčiama ir Lietuvoje. Atėjo laikas padėkoti ir įvertinti savo vadovų darbą! Jeigu turite nerealią bosę ar bosą - tokiam žmogui ..
Spauda ant marškinėlių
  Spauda ant marškinėlių nėra naujiena, tačiau šiais laikais didėja vis daugiau skirtingų būdų, kaip galima tą spaudą uždėti. Taip pat atsiranda vis naujesnių, pažangių technologijų, kurios leidžia spaudą ant marškinėlių atpiginti. Jums nerei..