0
Patikusios prekės

Apie mus

“Dovanų Šalis” – nuo 2010 metų veikianti parduotuvė, prekiaujanti originaliomis, linksmomis bei verslo dovanomis su išskirtine spauda arba be jos. Esame profesionalūs bei lankstūs, todėl galime pasiūlyti tiek spaudos technologijų įvairovę ir aukštą spaudos kokybę, tiek konkurencingas kainas bei greitą darbų atlikimo laiką.

“Dovanų Šalis” yra viena iš fizinių originalių dovanų rinkos lyderių Lietuvoje. Todėl pas mus nerasite dulkančių, paprastai į stalčius numetamų dovanų kuponų, pas mus – daugiau nei 5000 dovanų, kurias galima paliesti!

  • Mes esame nedidelė, bet stipri komanda, kuri nori pasiūlyti geriausius produktus savo klientams.
  • Sukūrėme šią parduotuvė, kad kiekvienam pirkėjui padėtume rasti tai, ko reikia.
  • Norime suteikti klientams patirtį, kuri bus ne tik lengva ir patogi, bet kartu ir itin maloni, dėl kurios klientai norės pas mus grįžti dar ir dar.
  • Mes pasiruošę padėti bet kuriuo metu jeigu tik klientai turi klausimų ar pastabų. Tuo pačiu stengiamės suteikti greitą ir kompetentingą aptarnavimą.

Prekės ženklas „Dovanų šalis“ priklauso įmonei UAB „Baltic Ambition“. Įmonė vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą Baltijos šalyse, Čekijoje ir Lenkijoje, bei valdo elektroninės parduotuves kiekvienoje iš šių šalių:

 www.dovanusalis.lt

 www.smagiosdovanos.lt

 www.goody.lv

 www.kingitare.ee

 www.vsechnydarky.cz

 www.prezentyplus.pl

Dovanų Šalis taip pat valdo 12 fizinių parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Apie mus spaudoje:

Brother GTXPro Heat Transfer Brother GTXPro
Laser engraving Work in progress Laser engraving
The Office Yosemite National Park The Office