Graviruotos dovanos

GRAVIRUOTOS DOVANOS arba, apskritai, graviravimas yra personalizacijos būdas, kuris leidžia uždėti tekstą ar nuotrauką ant metalinių paviršių, medienos ar stiklo. Lazerine įranga pagamintos dovanos atrodo patrauklios ir išbaigtos, taip pat jos yra ilgaamžės.

Suvenyrų graviravimas šiuo metu yra vienas iš populiariausių būdų, kaip galima būtų susikurti solidžią dovaną, kuri tiktų tiek jaunuoliui, tiek rimtam verslininkui.

Pateikiame Dovanų šalies siūlomus graviravimo variantus, kurie leis be didelio galvos skausmo išrinkti dovaną savo artimui.

 

Graviravimas ant metalo

Šioje kategorijoje populiariausi graviruoti rašikliai, raktų pakabukai, USB atimintinės, vizitinių kortelių dėklai,  gertuvės. Klientų perkamiausios prekės: raktų pakabukas porai “Dvi širdys”, gertuvė su Jūsų graviruotu tekstu, modernus USB raktas “Verona”, elegantiškas vizitinių kortelių dėklas, veidrodėlis “Širdelė”, raktų pakabukas “Krepšininkas” su Jūsų graviruotu tekstu

 

Graviravimas ant medienos

Mediena suteikia jaukumo, o jei medinė dovana dar ir personalizuota, tuomet garantuotai suteiks džiaugsmo Jūsų artimui. Mūsų siūlomos ir klientų mėgstamos medinės, graviruotos prekės: medinė Meilės dėlionė su Jūsų pasirinktais vardais, medinis graviruotų pakabukų komplektas “Širdelė” , vyno įrankių rinkinys, graviruota medinė pjaustymo lentelė “Mamos virtuvė”, graviruota Lietuvos formos medinė lentelė su himnu.

 

Graviravimas ant stiklo

Graviruotas, prabangiai atrodantis stiklas tikrai pradžiugins ir be abejonės nebus nukištas į spintos gilumą. Tokia dovana tinka įvairiausiomis progomis. Dovanų šalies klientų susidomėjimas šia galimybe sparčiai auga. Mėgstamiausios prekės: stiklinis gaublys su padu ir Jūsų graviruotu tekstu, stiklinis pastatomas stovelis su vieta nuotraukai, stiklinis stačiakampis trofėjus su stikliniu stovu, stiklinis raktų pakabukas “Širdelė”. Daugiau graviruotų prekių rasite čia: Graviruotos dovanos.

 

Procesas ir rezultatas, kaip "gimsta" graviruotos dovanos: