Spauda ant marškinėlių

 

Spauda ant marškinėlių nėra naujiena, tačiau šiais laikais didėja vis daugiau skirtingų būdų, kaip galima tą spaudą uždėti. Taip pat atsiranda vis naujesnių, pažangių technologijų, kurios leidžia spaudą ant marškinėlių atpiginti. Jums nereikia vargti ir galvoti, kokį spaudos būdą pasirinkti – tai už Jus padarysime mes.

 

Atsiųskite mums el.paštu info@dovanusalis.lt norimą marškinėlių maketą Jums patogiu formatu, o mes Jums pažadame, kad labai operatyviai viską paskaičiuosime ir pateiksime Jums geriausią kainos pasiūlymą.

Šiuo metu galime pasiūlyti 3 skirtingus spaudos būdus. Trumpai apie juos:

 

1. Spauda ant marškinėlių, naudojant tiesioginę spaudą (DTG).

Šis būdas yra išskirtinis tuo, kad spaudą yra galima nuo 1 vieneto, o spalvingumas visiškai nėra ribojamas, todėl naudojant šį spaudos ant marškinėlių būdą, Jūs galite įgyvendinti bet kokią savo dizaino idėją.

Čia galite pažiūrėti keletą marškinėlių, kurie pagaminti būtent šiuo būdu:

    

Taip pat galite peržiūrėti gamybos proceso video:

 

2. Spauda ant marškinėlių, naudojant termo spaudos technologiją.

Šis būdas yra vienas seniausių, paprasčiausių ir patikimiausių. Šiuo metu rinkoje yra labai aukštos kokybės termo plėvelių, kurių pagalba spauda ant marškinėlių atrodo tolygi ir ilgaamžė.

Šio spaudos ant marškinėlių būdo didžiausias privalumas yra sąlyginai nedidelė kaina, gaminant ne tik didelius, bet ir mažesnius kiekius.

Čia galite pažiūrėti keletą marškinėlių, kurie pagaminti būtent šiuo būdu:

 

Taip pat galite peržiūrėti gamybos proceso video:

 

3. Spauda ant marškinėlių, naudojant sublimacinį spaudos būdą.

Šis spaudos būdas yra rečiau naudojamas, bet puikiai tinka sintetiniams šviesių atspalvių marškinėliams. Gaminant marškinėlius sublimacijos būdu spalvų kiekis nėra ribojamas, o pagaminti marškinėliai atrodo kokybiškai ir yra ilgaamžiai, kadangi dažai įsigeria į pačią medžiagą.

 

Taigi, jeigu Jums reikia tiesiog 1 marškinėlių, siūlome pasinaudoti mūsų įrankiu ir susikurti norimą dizainą patiems. Spauskite čia: „Marškinėliai su Jūsų sukurtu dizainu“.

Tačiau, jei Jums reikia didesnio kiekio marškinėlių, rašykite arba skambinkite mums šiais kontaktais:

Pažadame greitai įvertinti Jūsų užklausą ir pateikti geriausią kainos pasiūlymą.