Valentino diena nebeįsivaizduojama be dovanų

Valentino dieną, tikriausiai, jau oficialiai būtų galima vadinti rožių, širdelių ir atviručių švente. Lietuvoje mes dar nesame pamišę dėl šios šventės, tačiau kuo toliau, tuo daugiau porų bent simboliškai mini šią progą. 

 

Mūsų parduotuvėje Dovanusalis.lt Valentino diena – tai personalizuotų dovanų šventė. Šiemet mylimi žmonės pasipuoš bent tūkstančiu marškinėlių su personalizuotais užrašais, šiemet šimtai porų Valentino dieną atsimins kasryt gerdami kavą iš mylimojo padovanoto puodelio, šimtai raktų pasipuoš graviruotais pakabukais, šimtai nuotraukų bus įrėmintos naujuose rėmeliuose.

 

Valentino dienos proga artimiesiems norime padovanoti savo meilę, savo dėmesį – dalėlę savęs, dėl to artimiausios ir dažniausiai šiuo laikotarpiu perkamos dovanos yra individualizuotos. Puodeliai, marškinėliai, nuotraukos. Taip pat šias dovanas itin mėgstama dovanoti dėl jų praktiškumo ir ilgo naudojimo laiko. Puodeliu bus naudojamasi neribotą laiką iki jo sudužimo, marškinėlius artimas žmogus dėvės iki pat jų nusiskalbimo. O nuotrauka namus puoš ilgus metus. 

 

5 įdomūs faktai apie Valentino dieną:

  1. Įvairių pardavėjų duomenimis, 3 proc. gyvūnų augintojų savo keturkojus draugus sveikina Valentino dienos proga.
  2. Kasmet yra išsiunčiama apie 1 milijardą Valentino dienos atviručių.
  3. Šia proga pasaulyje yra padovanojama apie 50 mln. rožių.
  4. Amerikoje net 15 proc. moterų sau atsisiunčia gėlių Valentino dienos proga.
  5. Trečdalis visų vyrų sako, kad galėtų negauti dovanų Valentino dienos proga, taip pat mano mažiau nei 20 proc. moterų.