0
Patikusios prekės

Ypatingai geros dovanos Tėčiui

Ypatingai geros dovanos Tėčiui
2024-05-10

Kiekvienų metų pirmąjį birželio savaitgalį minime vieno iš brangiausių žmonių dieną - Tėvo dieną. Visai nesenai sveikinome savo mylimas mamas, o dabar eilė pasveikinti ir mylimus tėčius! Šiais metais pripildėme asortimentą išskirtinai originaliomis dovanomis, tad kiekvienas atras dovaną, kurią norėtų įteikti brangiausiam tėčiui.

Įvairūs mediniai gaminiai – pjaustymo lentelės, padėklai, medaliai, butelių dėžės, atidarytuvai, šaukštai, mentelės – pačios geriausios dovanos, kurios tikrai bus panaudotos. O jei dar pasirinksite šias prekes su norimais tekstais – esame garantuoti, kad tėveliai bus labai laimingi!

Drabužiai ir kiti tekstilės gaminiai – galite rinktis prekes, kurios yra sukurtos Tėčio dienai, tačiau jei tėveliai turi pomėgių, tokių kaip: žvejyba, medžioklė ar automobiliai, tuomet neprašausite pasirinkę tokį variantą. Jei esate dovanoję marškinėlius ar džemperius, pasidairykite į kojines, prijuostes ar kepuraites – tai taip pat puikios dovanos, kurios gali tapti žaviu aprangos akcentu.

Puodeliai ir bokalai – manote, kad tokia dovanos idėja nėra įdomi? Klystate, nes puodeliai ir bokalai gali būti įvairių formų ir dizainų. Individualaus dizaino puodeliai tikrai nustebins ir nudžiugins Jūsų mylimą Tėtį! O jei manote, kad puodelis yra per maža dovana – sukomplektuokite rinkinį, kuriame Jūsų tėvelis ras ir daugiau šaunių daiktų.

Kosmetikos priemonės - visiška mūsų naujiena, kurią galime laikyti tikrai praktiškiausia dovana vyriškos lytiems atstovams. Šampūnai, kondicionieriai, vonios putos ir kitos kosmetikos priemonės. Kuo skiriasi mūsų priemonės, nuo įprastinių parduotuvėje esančių priemonių? Mūsų priemonės turi išskirtines pakuotes, kurios nustebins ir pradžiugins bet kurį vyrą! Tad paskubėk ir nustebink savo tėtį šia unikalia dovana.

Kitos išskirtinės prekės – ruletės, taurių rinkiniai, gertuvės, taupyklės, apatiniai, vyno įrankių rinkiniai, knygų skirtukai, automobilio kvapukai, automobilių numerių rėmeliai – toks platus pasirinkimas, kiekviena dovanos idėja geresnė viena už kitą, todėl jei nežinote, kurią rinktis - pasirinkite kelias, o likusių nepamirškite kitoms šventėms.

Susiję produktai


Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Žiūrėti visus

Ypatingai geros dovanos Tėčiui

Ypatingai geros dovanos Tėčiui

Pritrūko idėjų ką padovanoti Tėvo dienos proga? Jas rasite čia....

Skaityti daugiau
Unikalios dovanos mamai

Unikalios dovanos mamai

Gražiausios dovanos tik brangiausiam žmogui - Mamai....

Skaityti daugiau
Ką dovanoti Velykoms?

Ką dovanoti Velykoms?

Vis dar nežinote ką dovanoti Velykų proga? 3 idėjos, kurios neištuštins kišenės, tačiau pradžiugins dovanos gavėją....

Skaityti daugiau
Puodelis su spauda

Puodelis su spauda

Puodelis su spauda - ne tik puiki dovana, bet ir individualumo atspindys....

Skaityti daugiau
Romantiška dovana mylimajam

Romantiška dovana mylimajam

Originalios Valentino dienos dovanos, kuriomis tikrai nudžiuginsite ir nustebinsite savo mylimą žmogų....

Skaityti daugiau
Įžiebk Kalėdinę magiją!

Įžiebk Kalėdinę magiją!

Kalėdos – tai ypatingas laikotarpis, kai namuose kvepia įvairiais kepiniais, namai puošiami girliandomis, žvakėmis, ant židinių kabinamos kalėdinės ko...

Skaityti daugiau