0
Patikusios prekės
Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje
+2

Traškių skrudintų svirplių rinkinys dovanų dėžutėje

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: SF79440
Likutis: Turime
Kaina:
€ 24,99
-
+
Arba užsisakykite telefonu: +370 674 39775
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Skrudinti ir traškūs svirpliai. Skirtingai nei traškučiai, jie nėra kepti, juose gausu baltymų ir kitų mineralų, todėl jie tikrai praturtins Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. 

Praktiški permatomi vamzdeliai, į kuriuos supakuoti svirpliai, padeda kiekvienam prisijungti prie šios unikalios patirties. Baigėte? Pakartotinai naudokite vamzdelius kaip prieskonių stiklainius.

Puikus pasirinkimas užkandžiui prie mėgstamo filmo, kelionėse ar tiesiog paskanauti kai norisi ko nors neįprasto.

Populiariusi klausimai apie skrudintus svirplius:

Kaip ir kada valgyti keptus svirplius?
Svirplius galite valgyti paprastai, vietoje traškučių ar riešutų. Jie populiarūs visame pasaulyje kaip užkandis prie alaus ar vyno. Meksikiečiai svirplius valgo ir kaip pagrindinį patiekalą – chapuliną. Garnyrui svirplius galima apibarstyti ant salotų ar rizoto.
Kodėl tai puiki dovana?
Svirpliai vis dar yra reta, bet labai gera staigmena! Linksmi ir skanūs, bet kartu ir prasmingi dėl jų teigiamo poveikio mūsų mylimai planetai. Svirpliai yra toks pat geras baltymų šaltinis kaip ir geriausia jautiena, tačiau jie suvartoja 2000 kartų mažiau vandens. Su šiuo ekologišku rinkiniu taip pat dovanojate ekologiškesnės planetos palinkėjimą. Mėgaukitės ir pasidalykite smagiu užkandžiu su draugais ar šeima.
Iš kur atsirado šie svirpliai?
Svirpliai auginami fermose, kontroliuojamoje aplinkoje. Jie turi daug laisvos vietos, nes yra įpratę gyventi tankiose populiacijose laukinėje gamtoje. Prieš kiekvieną derliaus nuėmimą svirpliai atšaldomi, todėl jie užmiega, taip kaip vabzdžiai miega esant šaltam orui.

Šį nuostabų rinkinį sudaro 4 skirtingų skonių svirplių indeliai:

Maisto produktų sudėtis pateikiama prekės aprašyme.

Svirpliai
Svirpliai
Svirpliai

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Jurgita I.

2023-12-27
Jurgita I. Patvirtintas pirkėjas
Tiems, kas įvertina egzotiką.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Susijusios prekės