0

Projektai


                  Informacinis pranešimas apie dalyvavimą ES finansuojamame projekte „Kūrybiniai čekiai COVID-19“


Pradedamas įgyvendinti projektas "Inovatyvūs dizaino ir rinkodaros sprendimai UAB "Dovanų šalis" veikloje".

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Dovanų šalis“ projektui Inovatyvūs dizaino ir rinkodaros sprendimai UAB "Dovanų šalis" veikloje, skirtas 43 318, 50 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. UAB "Dovanų šalis" valdo Dovanusalis.lt el. parduotuvę ir dovanų rinkoje aptarnauja 12 fizinių parduotuvių Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje. El. parduotuvės ir fizinių parduotvių asortimentą sudaro įvairių rūšių linksmos, originalios, smagios bei verslo dovanos. Siūlomas itin platus dovanų pasirinkimas vyrams, moterims, vaikams, jaunimui, kolegoms, giminaičiams, draugams ir žinoma, sau. Įmonė ne tik prekiauja originaliomis dovanomis, bet teikia ir tiesioginės spaudos, lazerinio graviravimo, siuvinėjimo, sublimacinės ir termo spaudos dėjimo paslaugas. 


Projekto tikslas – kurti ir diegti dizaino inovacijas, pasitelkiant kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamas inovatyvias paslaugas, taip stiprinant įmonės poziciją rinkoje. 

Projekto metu bus atnaujinamas UAB "Dovanų šalis" asortimentas, sukuriami ir įdiegiami nauji produktų (džemperio - pledo ir interaktyvių nutrinamų kortelių) dizainai. Projekto metu taip pat numatomas inovatyvaus reklamos turinio sukūrimas, skirtas naujų produktų reklamai.


Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. sausio 31 d.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0229 "Inovatyvūs dizaino ir rinkodaros sprendimai UAB "Dovanų šalis" veikloje" , vykdomas pagal Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę 13.1.1-LVPA-K-861 Kūrybiniai čekiai COVID-19 ir yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.