Dovanų idėjos

 

DOVANŲ IDĖJOS. Šiame trumpame „Dovanų idėjos“ straipsnelyje norėtumėme Jums pristatyti geriausias savo idėjas dovanoms, kuriomis galite pasinaudoti bei nustebinti savo išrinktuosius. Tikriausiai visiems žinomas jausmas, kurį patiriame labai dažnai, galvodami ką padovanoti žmogui, kurio gerai nepažįstame. Labai norėtumėme Jums padėti išspręsti šį nemalonų klausimą, siūlydami originalias dovanas bei linksmas dovanų idėjas. Todėl netuščiažodžiaukime, o tiesiog pradėkime kalbėti apie konkrečias idėjas dovanoms bei originalias dovanas, kurių siūlome tikrai daug.

  

 Dovanų idėjos: Dovanos moterims

Kiekvienas vyras nori kažkaip įdomiai nustebinti savo moterį, todėl šioje kategorijoje juokingos dovanos bei linksmos dovanos moterims, be abejonės, yra mūsų išskirtinumas.  „Dovanos moterims“ kategorijoje rasite originalių dovanų merginoms bei kiekvienas vaikinas ras įdomių dovanų draugei. Štai tik keletas originalių dovanų moterims ir merginoms: meilės perlasprijuostė „Seksuali seselė“, Gigantiškas puodelis "Queen of Everything" ir kitos dovanos moterims. Todėl, jei dar nežinai, ką padovanoti, ir vis dar nesugalvojai originalios idėjos dovanoms, Dovanų Šalis visada yra pasiruošusi Tau padėti! 

 

Dovanų idėjos: Dovanos vyrams

Dauguma vyrų nėra išrankūs, tačiau vis tiek norisi juos nustebinti kaip nors netradiciškai. Linksmos dovanos, originalios dovanos ir juokingos dovanos šioje kategorijoje užimą didžiausią dalį visų dovanų idėjų. Kategorijoje „Dovanos vyrams“ tikrai nesunkiai yra randama dovana vaikinui ir dovana draugui, todėl, merginos, paskubėkit ir jau dabar pradėkite stebinti savo vyrukus. Čia norėtumėm pasiūlyti Jums tik keletą originalių dovanų vyrams: tualetinis popierius "Euras", prijuostė „Krikštatėvis“, alaus šalmas, antistresinis kamuoliukas vyrams ir kitos įdomios dovanos vyrams. Jei vis dar turi problemą dėl dovanos, nežinai, ką padovanoti, tai Dovanų Šalis yra tam, kad išspręstų visas Tavo problemas!

https://dovanusalis.lt/dovanos-namams/prijuostes/prijuoste-krikstatevis-kostiumas

Dovanų idėjos: Dovanos vaikams

Dažnai tenka pagalvoti, ką padovanoti mūsų vaikams, kaip jiems įtikti ir juos nustebinti. Kategorijoje „Dovanos vaikams“ galima atrasti tikrai įvairių ir originalių dovanų idėjų. Dovanos jaunimui ir dovanos paaugliams taip pat yra šioje kategorijoje, o kas svarbiausia – juokingos dovanos ir linksmos dovanos. Ko gi daugiau reikia mūsų jaunimui? Štai keletas tikrai originalių dovanų vaikams ir jaunimui: gigantiška kiaulė taupyklė, gigantiškas pieštukasjudanti „Flip-Flap“ gėlytė, išmanusias plastilinas "Pingvinas" ir kitos originalios dovanos vaikams. Jeigu vis dar neapsisprendėte dėl dovanos vaikui, tai Dovanų Šalis yra tam, kad Jums padėtų čia ir dabar!

 

 

Dovanų idėjos:  vakarėliams ir šventėms

 

Ši kategorija yra skirta tikriems vakarėlių liūtams, kurie ne tik nori gerai pasirodyti draugų kompanijoje, bet nuolat nori būti išskirtiniai. Idėjos vakarėliams ir šventėms yra pirmas dalykas, kuriuo turėtų pasirūpinti kiekvienas, prieš eidamas į šventę. Čia taip pat yra dovanų idėjos, kuriomis galite nustebinti iš esmės bet ką. Štai tik keletas idėjų dovanoms iš kategorijos „Idėjos vakarėliams ir šventėms“: alaus šalmasgėrimų kolonėlė, žaidimas "Ruletė"  ir kitos dovanų idėjos. Jei vis dar nežinote, kaip galite išsiskirti per artėjantį vakarėlį, tai drąsiai kreipkitės, Dovanų Šalis visada pasiruošusi padėti.

 

Dovanų idėjos: Marškinėliai

Ši kategorija puikiai tiks žmonėms, kurie ieško praktiškos, tačiau ne banalios dovanos draugui, kolegei, bosui ar šeimos nariui. Orginalūs marškinėliai puikius sprendimas norint išreikšti savo mintis, požiūrį ar tiesiog savo jausmus. Nebijok būti kitoks, išsiskirk iš minios ir tikrai liksi pastebėtas ir įvertintas. Platus marškinėlių pasirinkimas pagelbės net ir išrankiausiam žmogui. Tu tikrai rasi patinkančius marškinėlius. O gal tau patiks šie: Geriausias tėtis pasaulyjeBosas Nr 1, Gimęs žvejoti, Kačioks

 

 

 Dovanų idėjos: Kojinės su spauda

Tai viena populiariausių mūsų prekių, kadangi kojinės yra itin praktiška dovana kiekvienam vyrui. Be to smagūs užrašai ant jų, tikrai praskaidrins dieną. Jei ieškote simboliškos dovanėlės, siūlome tokias kojinių poras: Svajonių vyras, Pats kiečiausias tėtis, Žvejys nuo apačios iki viršaus, Ponas tobulybė. Taip pat siūlome ir kojinių komplektus visoms savaitės dienoms: Geriausio vaikino savaitė, 7 boso dienos ir kt.

 

Dovanų idėjos: Verslo dovanos

Verslo dovanos, tai rimčiausia kategorija. Yra susiformavusi tokia nuomonė, kad verslo dovanos yra brangus malonumas, tačiau mes siūlome populiarias verslo dovanas už prieinamą kainą, o kas svarbiausia, mūsų verslo dovanos yra vienos pigiausių rinkoje. Todėl, jeigu norite nustebint bendradarbį, vadovą ar šiaip draugą verslininką, siūlome Jums įsigyti originalią dovaną iš kategorijos „Verslo dovanos“. Keletas originalių verslo dovanųprijuostė „Verslininkas“Metalinis butelio laikiklis "Verslininkas" ir kitos verslo dovanų idėjos. Jei vis dar galvojate, kad dovana yra problema, tai su Dovanų Šalimi daugiau taip nebegalvosite!

 

Dovanų idėjos: Gimtadienio dovanos

Gimtadienio dovanos yra viena didžiausių šių laikų problemų, nes juk visada, kai ruošiamės gimtadieniui, susiduriame su problema „ką padovanoti“. Dažniausiai apsistojame ties pinigais, gėlėmis ir atvirute, bet juk tai tikrai ne originali dovana, kuria galėtumėt nustebinti jubiliatą. Kategorijoje „Gimtadienio dovanos“ mes siūlome Jums labai platų asortimentą originalių dovanų ir gimtadienio dovanų idėjų, kuriomis tikrai labiau nustebinsite jubiliatą nei dovanodami tiesiog pinigus vokelyje. Taigi, nuo šiol gimtadienio dovana – tikrai ne problema. Pasižiūrėkite tik keletą gimtadienio dovanų idėjų, kuriomis maloniai nustebinsite kiekvieną: gėrimų kolonėlė, metalinis butelio laikiklis "Gimtadienio šventė"Taupyklė kazino aparatas, šaldanti alaus taurė ir kitos gimtadienio dovanos. Nedvejokite ir stebinkite, nes juk GIMTADIENIS tik vieną kartą metuose!

   

 

Dovanų idėjos: Medinės graviruotos dovanos

Medinės graviruotos dovanos šiuo metu yra itin populiarios, tad šioje kategorijoje kategorijoje pateikiame itin gausų jų pasirinkimą: Medinė graviruota taupyklė "Svajonei", pjaustymo lentelė "Virtuvės taisyklės"lentelė "Garažo taisyklės", meilės dėlionė su Jūsų pasirinktais vardais ir daug kitų originalių dovanų, tinkančių bet kokiai progai.