Dovanų idėjos

 

DOVANŲ IDĖJOS. Šiame trumpame „Dovanų idėjos“ straipsnelyje norėtumėme Jums pristatyti geriausias savo idėjas dovanoms, kuriomis galite pasinaudoti bei nustebinti savo išrinktuosius. Tikriausiai visiems žinomas jausmas, kurį patiriame labai dažnai, galvodami ką padovanoti žmogui, kurio gerai nepažįstame. Labai norėtumėme Jums padėti išspręsti šį nemalonų klausimą, siūlydami originalias dovanas bei linksmas dovanų idėjas. Todėl netuščiažodžiaukime, o tiesiog pradėkime kalbėti apie konkrečias idėjas dovanoms bei originalias dovanas, kurių siūlome tikrai daug.

  

Dovanų idėjos: Dovanos moterims

Kiekvienas vyras nori kažkaip įdomiai nustebinti savo moterį, todėl šioje kategorijoje juokingos dovanos bei linksmos dovanos moterims, be abejonės, yra mūsų išskirtinumas.  „Dovanos moterims“ kategorijoje rasite originalių dovanų merginoms bei kiekvienas vaikinas ras įdomių dovanų draugei. Štai tik keletas originalių dovanų moterims ir merginoms: vandens karoliukai, meilės perlas, virvė - vynobutelio laikiklisprijuostė „Seksuali seselė“, lūpdažio formos žiebtuvėlis ir kitos dovanos moterims. Todėl, jei dar nežinai, ką padovanoti, ir vis dar nesugalvojai originalios idėjos dovanoms, Dovanų Šalis visada yra pasiruošusi Tau padėti! 

 

Dovanų idėjos: Dovanos vyrams

Dauguma vyrų nėra išrankūs, tačiau vis tiek norisi juos nustebinti kaip nors netradiciškai. Linksmos dovanos, originalios dovanos ir juokingos dovanos šioje kategorijoje užimą didžiausią dalį visų dovanų idėjų. Kategorijoje „Dovanos vyrams“ tikrai nesunkiai yra randama dovana vaikinui ir dovana draugui, todėl, merginos, paskubėkit ir jau dabar pradėkite stebinti savo vyrukus. Čia norėtumėm pasiūlyti Jums tik keletą originalių dovanų vyrams: tualetinis popierius "Euras", džentelmeno įrankis, prijuostė „Krikštatėvis“, alaus šalmas, antistresinis kamuoliukas vyrams ir kitos įdomios dovanos vyrams. Jei vis dar turi problemą dėl dovanos, nežinai, ką padovanoti, tai Dovanų Šalis yra tam, kad išspręstų visas Tavo problemas!

https://dovanusalis.lt/dovanos-namams/prijuostes/prijuoste-krikstatevis-kostiumas

Dovanų idėjos: Dovanos vaikams

Dažnai tenka pagalvoti, ką padovanoti mūsų vaikams, kaip jiems įtikti ir juos nustebinti. Kategorijoje „Dovanos vaikams“ galima atrasti tikrai įvairių ir originalių dovanų idėjų. Dovanos jaunimui ir dovanos paaugliams taip pat yra šioje kategorijoje, o kas svarbiausia – juokingos dovanos ir linksmos dovanos. Ko gi daugiau reikia mūsų jaunimui? Štai keletas tikrai originalių dovanų vaikams ir jaunimui: gigantiška kiaulė taupyklė, gigantiškas pieštukasjudanti „Flip-Flap“ gėlytėneo kubasžadintuvas - taikinys ir kitos originalios dovanos vaikams. Jeigu vis dar neapsisprendėte dėl dovanos vaikui, tai Dovanų Šalis yra tam, kad Jums padėtų čia ir dabar!

Dovanų idėjos: Dovanos namams

Dovanos namams kategorijoje, garantuojame, jog rasite daug dovanų idėjų savo ir artimųjų būstui paįvairinti. Atidžiau peržvelgus šią kategoriją, tikrai atrasite originalių idėjų dovanoms, kuriomis maloniai nustebinsite kiekvieną. Kategorijoje „Dovanos namams“ dovanos įkurtuvėms taip pat atranda savo vietą, todėl, jei keliaujate į kolegų įkurtuves, visų pirma, užsukite į mūsų parduotuvę. Pateiksime tik keletą originalių dovanų iš šios kategorijos: atgal einantis laikrodissudoku tualetinis popierius, žadintuvas - taikinys, Kama Sutra stikliukai, prijuostė "Barbekiu" ir kitos originalios dovanų idėjos namams. Taigi, jei dar galvojate, kaip kažką nustebinti, kreipkitės, mes visada pasiruošę padėti.

Dovanų idėjos:  vakarėliams ir šventėms

Ši kategorija yra skirta tikriems vakarėlių liūtams, kurie ne tik nori gerai pasirodyti draugų kompanijoje, bet nuolat nori būti išskirtiniai. Idėjos vakarėliams ir šventėms yra pirmas dalykas, kuriuo turėtų pasirūpinti kiekvienas, prieš eidamas į šventę. Čia taip pat yra dovanų idėjos, kuriomis galite nustebinti iš esmės bet ką. Štai tik keletas idėjų dovanoms iš kategorijos „Idėjos vakarėliams ir šventėms“: alaus šalmas, šviečiantys vakarėlių akiniai, šiaudelis-gėrimo akiniai, gėrimų kolonėlė, girtos šaškės-šachmatai ir kitos dovanų idėjos. Jei vis dar nežinote, kaip galite išsiskirti per artėjantį vakarėlį, tai drąsiai kreipkitės, Dovanų Šalis visada pasiruošusi padėti.

    

Dovanų idėjos: Marškinėliai

Ši kategorija puikiai tiks žmonėms, kurie ieško praktiškos, tačiau ne banalios dovanos draugui, kolegei, bosui ar šeimos nariui. Orginalūs marškinėliai puikius sprendimas norint išreikšti savo mintis, požiūrį ar tiesiog savo jausmus. Nebijok būti kitoks, išsiskirk iš minios ir tikrai liksi pastebėtas ir įvertintas. Platus marškinėlių pasirinkimas pagelbės net ir išrankiausiam žmogui. Tu tikrai rasi patinkančius marškinėlius. O gal tau patiks šie: Geriausias tėtis pasaulyjeBosas Nr 1Reikia alausComa ? 

 

Dovanų idėjos: Verslo dovanos

Verslo dovanos, tai rimčiausia kategorija. Yra susiformavusi tokia nuomonė, kad verslo dovanos yra brangus malonumas, tačiau mes siūlome populiarias verslo dovanas už prieinamą kainą, o kas svarbiausia, mūsų verslo dovanos yra vienos pigiausių rinkoje. Todėl, jeigu norite nustebint bendradarbį, vadovą ar šiaip draugą verslininką, siūlome Jums įsigyti originalią dovaną iš kategorijos „Verslo dovanos“. Keletas originalių verslo dovanųprijuostė „Verslininkas“džentelmeno įrankis,  Niutono lopšys, smeigtukų menas, kaklaraištis "Doleris", mini gertuvė, boso užrašai ir kitos verslo dovanų idėjos. Jei vis dar galvojate, kad dovana yra problema, tai su Dovanų Šalimi daugiau taip nebegalvosite!

 

Dovanų idėjos: Gimtadienio dovanos

Gimtadienio dovanos yra viena didžiausių šių laikų problemų, nes juk visada, kai ruošiamės gimtadieniui, susiduriame su problema „ką padovanoti“. Dažniausiai apsistojame ties pinigais, gėlėmis ir atvirute, bet juk tai tikrai ne originali dovana, kuria galėtumėt nustebinti jubiliatą. Kategorijoje „Gimtadienio dovanos“ mes siūlome Jums labai platų asortimentą originalių dovanų ir gimtadienio dovanų idėjų, kuriomis tikrai labiau nustebinsite jubiliatą nei dovanodami tiesiog pinigus vokelyje. Taigi, nuo šiol gimtadienio dovana – tikrai ne problema. Pasižiūrėkite tik keletą gimtadienio dovanų idėjų, kuriomis maloniai nustebinsite kiekvieną: neo-kubastikro vyro puodelisgigantiškas bokalasgėrimų kolonėlė ir kitos gimtadienio dovanos. Nedvejokite ir stebinkite, nes juk GIMTADIENIS tik vieną kartą metuose!

   

Dovanų idėjos: Stalo žaidimai - Dovanos

Šioje kategorijoje originalios dovanos yra praktiškiausios, nes kas gi, jei ne žaidimai, labiausiai mus priverčia laisvalaikį leisti turiningai ir smagiai. Dovanų idėjos, kurias mes pateikiame Jums kategorijoje „Stalo žaidimai - Dovanos“ yra tikrai linksmos ir įdomios.  Šiame trumpame aprašyme norėtumėme Jums pateikti tik keletą idėjų dovanoms: Party alias, Jis ir ji, Uno, Monopolis, Angry Birds ir kitos linksmos dovanos. Nedvejokite ir jau dabar pradėkite stebinti savo išrinktuosius!

     

 

Dovanų idėjos: USB raktai

"USB raktai" kategorijoje rasite būtent tai, ko ieškote. Orginalūs USB raktai saugos Jūsų dokumentus, atostogų nuotraukas bei kitus failus ir Jums nereikės baimintis, kad dokumentai išnyks ar kitaip išnyks. Orginalus atmintukas puiki dovana ne tik vaikui, paaugliui tačiau puikiai tiks ir jūsų bosui. Tai puiki dovana visos progoms. Pasižiūrėkite tik keletą USB raktų, kuriais galėsite maloniai nustebinti kiekvieną: Homeris, Kempiniukas, daktaras, fotoaparatas, piliulė ir kiti  USB raktai. Nedvejokite ir stebinkite tiek save, tiek savo draugus su nuostabiu atmintuku. 

  

Dovanų idėjos: Originalios dovanos

Originalios dovanos“ kategorija yra skirta pristatyti visoms mūsų originalioms dovanoms. Pažadame, kad, jei ieškote originalios dovanos, tai pas mus tikrai ją rasite. Čia galite ne tik pasisemti originalių dovanų idėjų, tačiau iš karto ir įsigyti originalią dovaną, kurią galime pristatyti jau kitą darbo dieną arba net tą pačią, jeigu esate iš Vilniaus miesto. Nebūkite abejingi ir stebinkite savo bendradarbius, kolegas, draugus ar gimines originaliomis dovanomis, nes juk gėlės, pinigai ar atvirutė jau tikrai nėra originalu. Štai tik labai maža dalis mūsų originalių dovanųprijuostė „Pašėlusi vadovė“6in1 konstruktoriussmeigtukų menasžvejo atmintinė ir begalė kitų idėjų dovanoms. Ar jau pasiruošę stebinti pasaulį? Jei taip, tai PIRMYN!